Menu
Sepetim

Omnipure K2530 BB Gümüşlü Post Karbon Filtre

Omnipure K2530 BB Gümüşlü Post Karbon Filtre
Omnipure K2530 BB Gümüşlü Post Karbon Filtre
853,21TL
Eski Vergi: 711,01TL

Omnipure K2530 BB Gümüşlü Post Karbon Filtre

Bu filtredeki Nano Gümüş parçacıkları, bakterilerin filtrenin içindeki Karbon üzerinde kontrolden çıkmasını önler. Bunun birkaç avantajı vardır, öncelikle filtrede oturan ve çoğalan bakterilerden zamanla daha fazla bakteri alma etkisine sahip değilsiniz. (bu normal buzdolabı filtrelerinde olur ve bunları her 12-18 ayda bir değiştirmeniz gerektiğinin ana nedenidir.) İkinci avantaj, çoğu insan için düşük bakteri seviyelerinin filtreyi 12-18 ay boyunca tutabileceğiniz anlamına gelmesidir.

 

Üretilen delikli elyaf membran modülü suyun kimyasal özelliklerini değiştirmeden ileri fiziksel arıtma işlemi gerçekleştirmektedir. Teknolojide en ileri arıtma yöntemi olan bu sistem, belediye ve endüstrilerdeki su arıtma tesislerinde atık suların arıtılarak alıcı ortam deşarj standartlarına uygun hale getirilmesinde, atık su geri kazanım sistemlerinde, proses ve içme suyu hazırlamada, ters osmoz sistemleri için en stabil ön arıtma sistemlerinde kullanılmaktadır.

 


K-serisi, önceki nesil sıralı filtrelerin başarısı üzerine kurulmuştur. Çeşitli uzunluk ve çaplara sahip bu filtreler, özel ihtiyaçlarınıza uyacak şekilde özelleştirilebilir. Hızlı bağlantı parçaları ve dişi boru dişi ile mevcut olan zaten basit ve etkili tasarım saniyeler içinde kurulabilir. K Serisi 2” çaplı filtreler 6” ve 10” uzunluklarda, 2,5” çaplı filtreler ise 6", 8", 10", 12" veya 14" uzunluklarda mevcuttur. Ortak bağlantılar; BB 1/4 " 

Omnipure K2530 BB Gümüşlü Post Karbon Filtre


Kategorisi: Arıtma, Su arıtma, Omnipure filtre, K2530 Omnipure filtre, Amerikan filtre, gümüşlü karbon filtre, Omnipure karbon filtre, İnline filtre, Su arıtma filtresi, Su arıtma cihazı filtresi, Karbon filtre, aktif karbon filtre, GAC karbon filtre, Granül aktif karbon filtre, post karbon filtre, RO filtresi, Ters Ozmos filtresi, Reverse Osmosis filtresi.

 

Dünyanın en iyi inline su filtresidir. K Serisi gümüş emdirilmiş karbon filtredir.

Omnipure ürünleri ABD'de Omnipure Filter Company firmasının modern tesislerinde yüksek teknolojiler kullanılarak üretilmektedir.

NSF onaylıdır. ( NSF Standart 42. testleri altında filtre yuvaları ve bağlantı parçaları performans için test edilmiştir. Tat, koku ve klor azaltılması, yada parçacık azaltma performansları için test edilmiştir.)

Gümüş emdirilmiş karbon içeren Omnipure K2530 BB İnline post karbon filtre, serbest klor, koku,organik kirleticiler, böcek ilaçları ve tat ve koku katkıda kimyasallardan arındırır.

İçme sularında suda bulunabilen heterotrofik mikroorganizmaların (bakteri, küf,  maya vs.) üremesini ve çoğalmasını önler.

 

Özellikleri:


Filtre Cinsi: Omnipure K2530 BB İnline gümüşlü post karbon
Filtre Boyu: 10 İnch (254 mm. x 5,08 mm.)
Giriş-Çıkış bağlantı ölçüleri: 1/4″ FNPT
Maksimum Akış Hızı: 0,50 GPM (1,9LPM)

Max.Çalışma basıncı: 125Psi = 8,5 Bar
Ortalama ömrü: 12-24 Ay (1500 Galon)
Max. Çalışma sıcaklığı: 40 Derece

Bakımı: 12-24 Ay sonra yenisi ile değiştirilir.

Kullanıldığı alanlar: Suda bulunan klor, renk, tat ve koku veren eriyik gazlar, artıklar ve organik maddelerin arıtımı için kullanılır.

Üretici Firma: Omnipure Filter Company
Menşe Yeri: USA
Ürünlerimiz % 100 Orijinal olup Omnipure Filter Company firmasının ürünüdür.
 

  • 0%
  • 0%
  • 0%
  • 0%
  • 0%

Omnipure K2530 BB Gümüşlü Post Karbon Filtre Üzerindeki Değerlendirmeler

Toplam Değerlendirme (0)
bu ürüne yorum eklemek için burayı tıklayın.