Menu
Sepetim

Goodtech TT-160PMM 8 Aşamalı Su Arıtma Cihazı

Goodtech TT-160PMM 8 Aşamalı Su Arıtma Cihazı
Goodtech TT-160PMM 8 Aşamalı Su Arıtma Cihazı
Goodtech TT-160PMM 8 Aşamalı Su Arıtma Cihazı
Goodtech TT-160PMM 8 Aşamalı Su Arıtma Cihazı
Goodtech TT-160PMM 8 Aşamalı Su Arıtma Cihazı
Goodtech TT-160PMM 8 Aşamalı Su Arıtma Cihazı
Goodtech TT-160PMM 8 Aşamalı Su Arıtma Cihazı
5.150,45TL
Eski Vergi: 4.292,04TL
  • Marka: COOLPEX
  • Ürün Kodu: D-SA-TT160MM
  • EAN: 0726199143488

Mevcut Seçenekler:

Goodtech TT-160PMM Pompalı 8 Aşamalı Su Arıtma Cihazı

ÜRÜN ÖZELLİKLERİ

Marka Goodtech

Model TT-160PMM

Ürün Çeşidi Su Arıtma Cihazı

Membran Filtre Kapasitesi / Gün 75 G.P.D 250 Litre

Pompa Kapasitesi                          1,2 Ah. 24 Volt

Tank Kapasitesi                               2.2 Galon

Musluk                                             Avrupa Musluk

İlave Filtreler                                    Mineral & Detoks & Alkali (8 Aşama)

Filtre Türü                                        Mineral Alkali Filtre

Renk                                                Beyaz

Üretici Garantisi (yıl)                             2

Ürün Durumu                                  Yeni Ürün

Goodtech Serisi Sisteminde Kullanılan Filtre Teknolojileri:Sekiz Aşamalı Pompalı Pompasız Alkali Mineral Natural Su Arıtma Cihazı


1. Aşama Filtresi: 5 Micron Kaba Tortu Filtresi: 5 mikron tortu filtre, ters ozmos filtrasyonunun ilk aşamasıdır. 

Filtrasyonun başlangıcında, suda bulunan kaba tortu, kum, mil, çamur gibi maddelerin arıtılmasını sağlayarak ters ozmos membran filtreyi korur ve optimum filtre ömrü sağlar.

Kullanım ömrü 8-12 Aydır. suyun kullanımına göre de değişiklik gösterebilir. 6 ton su kullanıldığında ömrü dolar ve yenisiyle değişmesi gerekmektedir. Filtre boyutu 2,5 inch kalınlıkta 10 inch boyundadır.

2. Aşama Filtresi: Granül Aktif karbon filtresi: Aktif karbon filtre, ters ozmos filtrasyonun ikinci aşamasıdır.

Suyun renk, tat ve koku dengesini düzenler. Kaliteli içme suyunda bulunmaması gereken klor ve diğer kimyasal maddeleri arıtarak membran filtreyi korur ve ters ozmos işleminin kusursuz olarak gerçekleşmesini sağlar.

Kullanım ömrü 8-12 Aydır. suyun kullanımına göre de değişiklik gösterebilir. 6 ton su kullanıldığında ömrü dolar ve yenisiyle değişmesi gerekmektedir.Filtre boyutu 2,5 inch kalınlıkta 10 inch boyundadır. 

 3. Aşama Filtresi: Blok karbon filtresi Karbon blok filtre, ters ozmos filtrasyonun üçüncü aşamasıdır.

Suyun renk, tat ve koku dengesini düzenler. Kaliteli içme suyunda bulunmaması gereken klor ve diğer kimyasal maddeleri arıtarak membran filtreyi korur ve ters ozmos işleminin kusursuz olarak gerçekleşmesini sağlar.

Kullanım ömrü 8-12 Aydır. suyun kullanımına göre de değişiklik gösterebilir. 6 ton su kullanıldığında ömrü dolar ve yenisiyle değişmesi gerekmektedir.Filtre boyutu 2,5 inch kalınlıkta 10 inch boyundadır.

4. Aşama Filtresi: Ters Ozmos membran filtresi Coolpex 80 GPD: Membran filtre, ters ozmos filtrasyonunun dördüncü ve en önemli aşamasıdır.

Membran filtre, ters ozmos işlemini gerçekleştirerek suyun yarı geçirgen zar olan membrandan yüksek basınç yardımı ile geçirilerek suyun nano tortu, partikül, ağır metal, kimyasal, virüs, bakteri, mikro organizma ve kireç gibi maddelerden arıtılmasını sağlar.

İdeal nitelikte içme suyu üretir. Kullanım ömrü 2-6 Yıldır. suyun kullanımına göre de değişiklik gösterebilir. Filtre boyu ve modeli BW60-1812-80

5. Aşama Filtresi Gümüş İyonlu İnline Post Karbon Filtre:  Membran filtreden çıkan su, saflığa yakın olup, içim olarak hamdır.

Birçoğumuz bu suyun tadını beğenmeyiz. Post karbon filtre ile bu hamlıktan çıkar, içimi hoş bir hale gelir. Bir dağ kaynağından çıkan su gibi bir hale ulaşır. Gümüş iyonlar sayesinde bakteri oluşumunu engeller.

Tatlandırıcı post karbon filtre %10 gümüş iyon içerir gümüş iyonlu post karbon bakteri üremesini engelleyerek temiz su elde etmenizi sağlar gümüş iyonlu post karbon filtresinin ana ham maddesi hindistan cevizi ve zeytin çekirdeğinden üretilmektedir.

Gümüş iyonlu tatlandırıcı post karbon filtrenin kullanım ömrü genelde 12-24 ay dır. 5 ton su geçirdiğinde post karbonun süresi dolar ve yenisi ile değişim yapılmalıdır. Değişim süresini geçirmemeniz gereklidir. çünkü su arıtma esnasında  en son bu aşamadan geçtiği için suyun tadını oldukça etkilemektedir.

 6.Aşama Mineral Filtre: Mineralli Su Teknolojisi – Zengin Mineral Seviyesi !

Mineral filtre, ters ozmos yöntemi kullanılan sistemlere ilave olarak eklenebilen bir teknolojidir. Suya mineral ilave ederek yüksek 

oranda mineral içermesini sağlar. Hücrelere zarar veren serbest radikalleri engelleyerek Antioksidan etki yaratır. Metabolizmayı

hızlandırarak enerji sağlar ve dinçleştirir. Vücuttan mineral çalınmasını engelleyerek hücre ve organların korunmasına yardımcı olur.

7.Aşama Filtresi:Alkali Ph Filtre Kartuşu 

Doğal biyoseramiklerin bir kombinasyonunu kullanan sıralı filtre kartuşumuz, çoğu lavabo altı filtrasyon ünitesinin ürettiği inert suyu zenginleştirmenize ve

alkalileştirmenize yardımcı olmak için özel olarak tasarlanmıştır. Düzenli olarak filtrelenmiş suyunuzu herkesin çılgına çevirdiği hidrojen bakımından zengin, alkali

suyla değiştirmek istiyorsanız , satır içi filtre kartuşu ihtiyacınız olan şeydir.

Bu son derece özel filtre, öncelikle filtreleme işlemi sırasında kaybedilen birçok alkalin mineralini geri ekleyerek çalışır . Bununla birlikte, ayrıca aktif hidrojenin

suyunuza salınmasına da yardımcı olur . Dahası, biyoseramik ortam suya moleküler düzeyde aktif olarak yeniden enerji veren ve enerjilendiren uzak kızılötesi

teknolojisine sahiptir . 

Satır içi filtre kartuşu pratik olarak herhangi bir lavabo altı filtrasyon ünitesine bağlanabilir ve doğal biyomeramikleri kuvvetlerini kaybetmeye başlamadan önce bir

yıl süreyle kullanılabilir.

Alkali filtresinin ürettiği alkali suyun önemli mineraller bakımından zengin olduğu ve çok sayıda yararlı özelliğe sahip olduğu anlaşılan aktive edilmiş hidrojenle

doluysa  - gerçekten eski filtrelenmiş suya yapışmak için hiçbir sebep yoktur. 

Alkali Su İçmek Sağlığınızı ve Canlılığınızı Desteklemeye Nasıl Yardımcı Olabilir?
Alkali su içmenin, hem vücudunuzda biriken asitli bileşiklerin birçoğunu parçalayarak ve hem de vücudunuzun iç tampon sistemlerini remineralize etmeye yardımcı olarak, kan ve dokularınızın doğru detoksifikasyonunu teşvik etmeye yardımcı olduğu anlaşılmıştır.
Sağlıklı alkali suyunun, hücresel düzeyde vücudunuzun doğru hidrasyonunu teşvik etmede çok önemli bir rol oynadığı düşünülür ve ayrıca:

• Hücrelerinizin doğru oksijenlenmesini teşvik edin

• Enerji seviyelerinizi iyileştirmeye yardımcı olun

• Vücudunuza çeşitli önemli besinleri metabolize etmek için gereken elektrolitleri sağlayın

• Beyin sisi etkisinin azaltılması ve konsantrasyon seviyelerinin iyileştirilmesi

• Vücudun tamamında bağışıklık fonksiyonunu güçlendirir

Son zamanlarda yayınlanan araştırmalara göre, yüksek ORP'li alkali su, bir dizi zararlı oksijensiz radikalin nötralize edilmesinde önemli bir rol oynayabilir ve alkali suyun içilmesinin, hücrelerin yaşlanma, stres ve Çevre kirliliği.

Alkali su, doğanın amaçladığı - taze, temiz ve saf - sudur. İçme ile ilgili sayısız sağlık yararının yanı sıra, Biocera'nın satır içi filtre kartuşunun ürettiği alkali suyun, büyük ölçüde yüksek mineral içeriğinden dolayı normal filtrelenmiş sudan önemli ölçüde daha iyi tadabildiğini fark edebilirsiniz.

Zaten Su Filtrelemek?
İçme suyunuzdaki kirleticileri ortadan kaldırmak için zaten bir ters ozmoz veya karbon filtrasyon sistemi kullanıyorsanız, aferin: temiz, sağlıklı su içmeye hazırsınız. Söylendiği gibi, bu tür sistemlerden elde ettiğiniz su alkali değildir.
Aslında, mevcut sisteminiz safsızlıkları gidermek için çok iyi çalışsa da, bu süreçte faydalı mineralleri de temizler. Bu haliyle, sonuçta meydana gelen süzüntü, alkali yerine hafif asidiktir. 

En İyi Alkali Su Filtresi İster misiniz? Başka yerde arama
Alkali su yararları, kelime yayılmaya devam ettikçe daha iyi bilinir hale geliyor. Biocera Alkaline Inline Filtre Kartuşu sayesinde ters ozmozunuzu veya karbon filtreli suyunuzu alkali antioksidan suya çevirmek artık çok kolay.
Gelişmiş Biocera filtre kartuşu, çoğu lavabo altı filtrasyon ünitesinin ürettiği atıl suyu zenginleştirmek ve alkalileştirmek için doğal biyoseramiklerden yararlanır. Aynı zamanda aktive edilmiş hidrojeni suya salgılar ve içme suyunuzu moleküler seviyede yeniden enerji sağlamak için uzak kızılötesi ortamlara dayanır.
Ayrıca, Alkalin Sıralı Filtre Kartuşu, genel filtreleme sistemleri tarafından uzaklaştırılan yararlı mineralleri geri yükler. Mevcut lavabo altı filtreleme ünitelerine kolayca bağlanabilir ve doğal biyo-teorisinin devam eden etkinliğini sağlamak için bir yıl sonra değiştirilmesi gerekir.

Filtrelenmiş Suyu Çözmeyin
Bir karbon filtrasyon ünitesi veya bir ters ozmoz cihazı aracılığıyla filtrasyondan geçen su, musluktan gelen sudan çok daha sağlıklıdır.
Ancak alkali su çok daha iyidir. Vücudun pH'ını sadece optimum seviyeye getirmekle kalmaz, aynı zamanda iç asitliği nötralize etmek ve zararlı serbest radikalleri temizlemek, onları daha iyi hidrat hücreleri için oksijene dönüştürmek için çalışır.
Alkali su içmek, kan ve dokuların doğru detoksifikasyonunu teşvik edebilir ve ayrıca vücuda bir dizi hayati besleyici maddeyi metabolize etmek için gereken elektrolitleri sağlar. Dahası, Biocera'nın Alkalin Sıralı Filtre Kartuşundan geçen su, büyük ölçüde yüksek mineral içeriğinin bir sonucu olarak, sıradan filtrelenmiş suya göre çok daha temiz ve daha keskindir.
 

8.Aşama Detok Bioseramik İnfirared Filtre : Detox Teknolojisi – Toksinleri Yok Eder !

Detox filtre, ters ozmos yöntemi kullanılan sistemlere ilave olarak eklenebilen bir teknolojidir. Vücuttan toksin atılmasını kolaylaştırır

ve aynı zamanda toksin birikimini engeller. Metabolizmayı hızlandırarak kilo vermeye yardımcı olur. Vücutta enerjinin dengeli kullanılmasını

sağlayarak dinç kalmayı sağlar. Toksinlerin atılmasına yardımcı olarak, yorgunluk ve halsizlik gibi problemlerin önüne geçilmesini sağlar. 

Kullanım Ömrü 24 Aydır.

  • 0%
  • 0%
  • 0%
  • 0%
  • 0%

Goodtech TT-160PMM 8 Aşamalı Su Arıtma Cihazı Üzerindeki Değerlendirmeler

Toplam Değerlendirme (0)
bu ürüne yorum eklemek için burayı tıklayın.