Chemya Sıvı Klordioksit 1 Kg

-40% Chemya Sıvı Klordioksit 1 Kg ENDÜSTRİYEL SİSTEMLER

Türkiye'nin Birçok İl ve ilçesinde Servisimiz Vardır.

Mesai Saatlerimiz İçerisinde Bize Aşağıdaki Numaradan Ulaşabilirsiniz.

0850 425 25 58

CHEMYA®


Klordioksitin Kullanım Alanları

 Klordioksitin Kullanım Alanları

İçme suyu dezenfektanı olarak

Su arıtımı için dezenfektan ve saflaştırma kimyasalı olarak

Suda yosun oluşmasını önleyici madde olarak

Endüstriyel atık sudan fenolün uzaklaştırılmasında

Kanalizasyon atık suyunun sterilizasyonu ve kokusunun giderilmesinde

Gıda sterilizasyonunda (gıdaların değdiği tüm yüzeylerde)

Gıdaların işlenmesinde

Mantar önleyici kimyasal olduğu için gıda isleme şirketleri tarafından meyve ve sebzelerin yıkanmasında

Meşrubat sanayi ve süt endüstrisinde yıkama ve çalkalama alanlarındaki yüzeylerde

Şekerin, nişastanın, merhem ve waxların beyazlatılmasında

Her türlü depo sterilizasyonunda

Tavukçuluk sektöründe, rafların temizliğinde ve dezenfeksiyonunda

Çiçekçilik ve akvaryum sektöründe

Hastane, okul, hava limanları, kafeterya, restaurant ve topluma açık tüm mekânların zemin, duvar ve tüm yüzeylerinde

Tuvalet ve banyolarda dezenfeksiyon işlemlerinde

Tekstil, fiber, kâğıt hamuru ve kâğıt endüstrisinde ağartıcı olarak

Tıpta tedavi edici olarak

İlaç sanayisinde

Diş macunu ve lens solüsyonlarında

Biyolojik atık boşaltılmasında

Endüstriyel soğutma sistemlerinde ve kulelerde mikrobiyolojiik kirlenmeyi kontrol etmede

Endüstriyel amonyak tesislerinde klorun yerine

Deterjan kompozisyonlarında küf önleyici gibi yazabildiğimiz bazı alanlara ve daha birçok alanda klordioksit güvenle kullanılmaktadır


Neden Klordioksit Tercih Edilmelidir ?

Klordioksiti herkes kullanabilir, özellikle eğitilmiş bir personele gerek duyulmaz

Kullanılacak alanda jeneratör gerektirmez, bidonlardan doğrudan uygulayarak kullanılabilir

Klordioksitin kullanımı yeterlidir, başka kimyasalların kullanımını gerektirmez

Ayrıca bir donanım bakımı gerektirmediği için üretim kesintisine neden olmaz

Dağıtım için regülâtöre ihtiyaç duyulmaz

Daha az maliyet ile daha yüksek dezenfeksiyon sağlamaktadır

Bir kaç dakika gibi kısa süre içinde %99,99 verimle çalışmaktadır

Geniş pH aralığında çalışmasından dolayı, sularda yüksek derecede dezenfeksiyon sağlamaktadır. Tat ve koku değişikliği yapmaz

Meyve, sebze, et ve tavukçuluk sektörlerinde kullanıldığında raf ömrünü uzatır

Depodaki suyun yeşillenmesini ve jelleşmesini önler

Uzun süre etkisi devam eder


CHEMYA®


İçme Suyu Dezenfektanı Olarak Klordioksit

 İçme Suyu Dezenfektanı Olarak Klordioksit Klordioksit uzun vadeli mücadelede patojen mikroplara, mantarlara, alglara ve virüslere karşı çok etkili, ayrıca kaynakları koruyan bir dezenfektandır. Dünyanın birçok ülkesinde patente sahip olan sadece çok tehlikeli lejyonella bakterisine karşı çok kesin başarı sağlamakla kalmayıp, ayrıca kullanımında birçok avantajları da getirmektedir. Klordioksit geniş bir pH aralığında etkilidir. Kullanıma hazır olan çözeltinin çevreye karşı duyarlılığı sayesinde su arıtmanın hemen hemen tüm alanlarında risksiz bir kullanım sağlamaktadır. Bunun dışında diğer klor içeren dezenfekte uygulamalarında olduğu gibi içme suyunda halojenli maddeleri örneğin trihalojen bileşimi (trihalometan THM) ve klorlu fenoller, AOX bileşikleri ve kloraminler oluşturmaktadır.İçme Suyu Dezenfektanı olarak Klordioksit Kullanımının Avantajları

CHEMYA® Klordioksit lejyonella bakterisine karşı kesin etkilidir

CHEMYA® Klordioksit aşındırıcı değildir

CHEMYA® Klordioksit yatırım maliyetleri düşüktür

CHEMYA® Klordioksit klor içeren dezenfekte uygulamalarında olduğu gibi içme suyunda halojenli maddeleri örneğin Trihalojen bileşimi (trihalojenmetan THM ) ve klorlu fenoller, AOX bileşikleri ve kloraminler oluşturmamaktadır

CHEMYA® Klordioksit tehlike içeren yan etkileri bulunmamaktadır

Geniş bir pH aralığında etkilidir

Su kaynaklı patojenlerin % 100 ünü ortadan kaldırır

Dozajlanması ve dozaj kontrolü kolaydır

Kullanımı, depolaması ve nakliyesi sorunsuzdur. Sürekli işleyen boru sistemlerinde biyofilmi yok eder ve biyofilm oluşmasını önleyici özelliktedir

Diğer dezenfeksiyon türlerinden kat kat daha yüksek dezenfekte gücü ve kullanım kolaylığı sağlar, uzun süreli stabildir


CHEMYA®


 Agrar / Tarım

Tarımda Klordioksit

Tarımda klordioksit kullanımı, suyun temin edildiği akarsular, küçük kanallar (kanalet) ve kuyular, tarımsal sulama için gerekli uygunluğu göstermediği gibi, üründe çeşitli hastalıkları oluşturabilecek mikroorganizmalara ortam hazırlamaktadır. Klordioksit kullanımı ile sularda bulunan mikroorganizmalar yok edilerek hızlı ve kalıcı dezenfeksiyon sağlanmaktadır. 


Klordioksit kullanımı ile tarımsal sulama sistemlerinde suyun dinlendirildiği tank, depolar ve sistemde ki borularda oluşan biyofilm tabakaları, mantarlar, yosunlar, bakteriler, mikroorganizma ve virüsler gibi zararlıların oluşumları önlenerek, ürün kalitesi ve verimin artışı sağlanabilmektedir. 


Örnek olarak: Domateslerde fide dikiminde 1 hafta 10 gün içinde uygulanan Klordioksit o dönemde fidelerde oluşan Rhizoctania, Fusarium, Phythium, Alternaria gibi etmenlerin yaptığı hastalıkları kontrol altına almaktadır. Hastalıklar 1 aylık periyotta gözükmemektedir. 


Yine Domates yetiştiriciliğinden örnek verecek olursak, ileri devrelerde meydana gelen Fusarium hastalığı domates bitkisine çok zarar vermektedir ve kontrol altına almak oldukça zordur; kontrol altına almak için çok fazla kimyasal uygulanmaktadır. Zarar bazı şartlarda % 80’e kadar çıkmaktadır. İlk dikimden itibaren uygulanan KlordioksitFusariumu kontrol altına almaktadır ve hastalık oluşmamaktadır. Kalıntı bırakmamakta ve fototoksisite oluşmamaktadır. Dolayısı ile ihracat sorunu yaşanmamaktadır. Hastalık görüldükten sonra kullanılsa bile sağlıklı bitkilere yayılmasını durdurmuştur.

Klordioksit Toprağa Uygulandığında

Organik tarımda kimyasal katkılar kullanılmadığı için Klordioksit gibi dezenfektanlar kullanılmaktadır. Toprağa uygulandığında sulama yapıldığında aktifleşerek bakterilere, funguslara, nematodlara karşı kalıcı koruma sağlar. 


Depolama alanlarında yapılacak pulvarizasyon ile ürünlerin (sebze, meyve, çiçek) üzerine bulaşan bakterilerin yok edilmesi sağlanır. Böylece ürünlerin raf ömürleri uzatılır.


Klordioksit daha sonra buharlaşarak, kalıntı bırakmaz.

Hasat Sonrası Klordioksit Kullanımı

Temas ettiği bitkinin yüzeyindeki tüm bakterileri yok eder. Daha sonra buharlaşarak yok olur, kalıntı bırakmaz.CHEMYA®


Sanayide Klordioksit Kullanımı

 Sanayide Klordioksit Kullanımı CHEMYA® Klordioksit, canlı hücrelerde bulunan taşıyıcı proteinleri bir daha oluşmamak üzere yok ederek sudaki mikroorganizmaları öldürür. CHEMYA® Klordioksit, yüksek redoks potansiyelinden (suyun indirgenme-yükseltgenme yeteneği) dolayı diğer böcek öldürücülerle karşılaştırıldığında virüs, bakteri, mantar ve tek hücreli gibi mikroorganizmaları ve bulaşıcı canlıları dezenfekte etmede çok daha etkilidir , bu yüzden sanayide klordioksit kullanımı önemlidir.. 


Klor gibi maddelerle karşılaştırıldığında oksitlenme potansiyeli çok daha yüksek olduğundan az miktarda kimyasala ihtiyaç duyulur. Legionella gibi klora dayanıklı mikroorganizmalar klordioksit yöntemiyle tamamen yok edilebilir. Diğer dezenfektanlar ile karşılaştırıldığında CHEMYA® Klordioksit in en önemli avantajı biyofilm üzerindeki etkisidir. Biyofilmi düşük dozlarda yavaş yavaş ayrıştırır. 1 ppm yoğunluğundaki CHEMYA® Klordioksit biyofilmdeki hemen hemen tüm Legionella bakterilerini 18 saat içinde yok edecektir. 1,5 ppm yoğunluğunda CHEMYA® Klordioksit kullanımıyla aynı süre içinde biyofilmde önemli bir daralma elde edilebilir. 


Ayrıca CHEMYA® Klordioksit dezenfeksiyon işlevi pH değerinden neredeyse hiç etkilenmez. Böylece CHEMYA® Klordioksit, alkali bulunan ortamlarda da hiçbir sorun çıkmadan kullanılabilir.

Sanayide Klordioksitin Avantajları

Korozif Değildir

Hızlı ve yüksek etki sağlar

Lejyonlerlere karşı kesin çözüm sağlar

Bakım maliyetlerini düşürür

Biyofilm tabakasını yok eder

Sisteminizde %40’a varan enerji tasarrufu sağlar


Uygulama Alanı Uygulama Şekli Uygulama Süresi Uygulama Dozu

Kullanım Suyu Lejyonerlere Karşı Dozaj Pompası İle Sürekli 1000 Litre suya 140 ml Chemya Klordioksit

Su hatlarının biyofilm tabakasından arınması Şok Dozajlama 1 saat 1000 Litre suya 1 litre  Chemya Klordioksit


CHEMYA®


Klinikler İçin Klordioksit

 Klinikler İçin Klordioksit Hastane ve kliniklerde, hasta ve personelin risk altında bulunmasından dolayı, hasta ve personel sağlığının korunması ve güvenliği adına belirli yönetmelikler oluşturulmuştur. Bunlar temiz, steril bir ortam, güvenli tedavi suyu, temiz içme suyu, temiz su depolama tankları, temiz kullanım suyu, lejyoner kontrol hizmetleri gibi konuları kapsayan ihmal edilmemesi gereken önemli kurallardır. 


Lejyoner hastalığı genellikle hastane su sistemlerinde bulunan ve sıcak su koşullarında gelişerek ölümcül zatürre hastalığına dönüşebilir. Sadece hastane personeli ve hastaların bu risk altında bulunması bir yana, diğer taraftan böyle bir durum hastane ve sağlık merkezlerinin imajına da ciddi anlamda zarar verir. Hastane ve Kliniklerde Klordioksit kullanımı ile Lejyonella ve oluşturduğu biyofilm, tamamen parçalanarak yok edilebilir. 


Hastane ve sağlık merkezlerinde ısıtma yöntemleri veya soğutma gibi bina servis yöntemleri gereği kapalı sistemler mevcuttur. Bu sistemler içerisinde bulunan su, buharlaşmanın da az olmasından dolayı belirsiz bir zaman zarfında muhafaza edilir. Bu zaman içerisinde hareket halinde ki su, oluşturduğu korozyon ve tortulardan dolayı tıkanmalara, sistemin ağır işlemesine ve benzeri sorunlarla birlikte, soğutulmuş su sistemlerinde oldukça sıklıkla rastlanan Pseudomonas türü bakterilere yataklık etmeye başlayacaktır. Hastanelerde, Sağlık Ocaklarında ve Kliniklerde Klordioksit kullanımı ile bu tür oluşumlar yok edilir ve CHEMYA® Klordioksit’in düzenli kullanımı ile tamamen engellenmiş olur. 


Klinik ve hastanelerde bulunan nötralizasyon sistemleri de büyük bir risk teşkil etmekte olup, gerekli dezenfeksiyon uygulanmadığında telafisi olmayan ciddi mikroorganizmaların yayılmasına ve hastalıklara sebep olacaktır.Hastane ve Klinklerde Klordioksit kullanımı ile nötralizasyon sistemlerinde dezenfeksiyon sağlanır, oluşabilecek risklerin önüne geçilir. 


Hastanelerde ve sağlık merkezilerinde mevcut su sistemlerinde, ünitelerde, depo ve tanklarda uygun dozajlarda uygulanacak Klordioksit ile gerekli şartlar sağlanarak, tüm riskler kontrol altına alınır. Hem personel ve hastaların sağlık açısından güvenliği sağlanıp, hem de cihaz ve sistemlerin daha sağlıklı bir şekilde çalışarak, suyun kullanıldığı her alanda mikroorganizmalardan arındırılmış steril bir sonuca ulaşılır. 


Uygulama Alanı Uygulama Şekli Uygulama Süresi Uygulama Dozu

Kullanım suyu lejyonerlere karşı Dozaj pompası ile Sürekli 1000 litre suya 140 ml Chemya Klordioksit

Biyofilm mücadelesi Şok dozajlama 1 saat 1000 litre suya 1 litre Chemya Klordioksit

Yüzey dezenfeksiyonu Şok dozajlama 10 dakika 1000 litre suya 1 litre Chemya Klordioksit


CHEMYA®


Havuz Dezenfeksiyonu İçin Klordioksit

Havuz Dezenfeksiyonu İçin Klordioksit Klordioksit, bakteri, virüs, yosun, sporlar ve mantarlara karşı etkili bir dezenfektandır.


Etki alanı geniş, uzun süre kalıcıdır

Düşük dozaj uygulaması

Yosunlama önlenir

Havuz suyunun daha temiz ve berrak görünmesini sağlar

Suyun kirlilikten dolayı değiştirilme süresini uzattığı için tasarruf sağlar

Dezenfekte etme hızlılığı ve kolaylığı ile zamandan tasarruf sağlar

Bakım masraflarını %50’ye kadar azaltır


Süs havuzlarının etrafa mikrop yaymasını engelleyen, çevreye zarar vermeyen, su ile temas edilen yerlerde biyofilm tabakası oluşmasını ve hastalık yapan mikroorganizmaların yok edilmesini sağlayan güçlü bir dezenfektandır.

Uygulama Alanı Uygulama Dozu

Süs havuzlarında 15 ml/1000 lt su ile

Yüzme havuzlarında Uygulama metod ve dozları için uzmanlarımıza danışınız


CHEMYA®

Atık Su Dezenfeksiyonu İçin Klordioksit

 Atık Su Dezenfeksiyonu İçin Klordioksit Klordioksit , içme ve kullanım suyu dezenfeksiyonunda etkili olduğu kadar, atık su arıtımında da yapılan çalışmalar neticesinde göstermiştir ki ; klor gibi su içerisinde hidrolize olmadığı için, mikroorganizmalara karşı sabit aktivitesi ile etkili bir dezenfektandır. Atık sularda koliform popülasyonlarını yok edici özelliği bulunmaktadır.


Sularda koku ve renk oluşturucu bileşikler genellikle inorganik tuzlar (demir-mangan türevleri), sülfür bileşikleri, yosun ve alglerden gelen organik türler ve kirletici kaynaklardan gelen organik bileşiklerin kontaminasyonundan kaynaklanır. Demir ve mangan bileşiklerini de okside edici özelliği olduğundan dolayı oksidasyon ajanı olarak kullanılır, koku ve renk giderme yanında istenmeyen organik bileşiklerin giderilmesinde etkilidir. Klordioksit, organik yüklü atık sulardaki diğer klor bazlı ürünlere göre dezenfeksiyon esnasında trihalojenmetanlar gibi halojenler oluşturmaz.


Klordioksit ’in, atık sularda sıklıkla rastlanan Pseudomonas aeruginosa, Escherichiacoli, Stapylococcus aereus, Enterococcus hirae, Enterococcus faecalis, Enterococcus faecium, Candida albicans, Aspergilus niger, Klebsiella pneumoniae, Proteus mirabilis, Legionella pneumophila gibi mikroorganizmalar üzerindeki etkinliği laboratuvarlarca raporlanmıştır.


CHEMYA®


Gıda İşlemede Klordioksit

 Gıda İşlemede Klordioksit Klordioksit farklı oranlarda uygulanarak, su ve deniz ürünleri işlemede, meyve ve sebze yıkamada, kanatlı et işlemede, süt ürünleri vb.gibi gıda ve içecek endüstrisi için şişelemede kullanıldığında, mikrobiyolojik kontrolü sağlamaktadır. Klordioksit suyun içindeki çoğu "organik" ile reaksiyona girmez; bu durum Klordioksit’i çok etkili bir dezenfektan yapar. Et ambalaj endüstrisinde oluşan kötü kokulu ikincil ve üçüncül aminler de dahil olmak üzere, kokuların nötralize edilmesine yardımcı olan mükemmel bir koku nötralizatörüdür. 


Meyve ve sebze işleme tesislerinde

Kümes hayvanları işleme tesislerinde

Gıda ile temas eden kağıt üretiminde

Pastörize ediciler, ısıtıcılar ve soğutucuların temizliğinde

Ambalajlama dezenfeksiyon işlemlerinde

Ekipmanların Dezenfeksiyonunda

Tankerler, gemiler, soğuk zincir nakliye araçlarının dezenfeksiyonunda

Kasa yıkama, şişe yıkama, personel el yıkama

Su dağıtım ve depolama tanklarının su arıtma ve dezenfeksiyonu

Küf ve koku kontrolünde


Uygulama Alanı Uygulama Şekli Uygulama Süresi Uygulama Dozu

Kullanım ve üretim suyunda Dozaj pompası ile Sürekli 1000 litre suya 70 ml Chemya klordioksit

Biyofilm mücadelesi Şok dozajlaa 1 saat 1000 litre suya 1 litre Chemya klordioksit

Şişe yıkamada Dozajlama Şişe yıkama süresince 1000 litre suya 1 litre Chemya klordioksit


CHEMYA®

Hayvancılıkta Klordioksit

CHEMYA Klordioksit, düşük konsantrasyonlarda etkili, tatsız ve kokusuz bir madde olması, kalıntı ve klor tadı yaratabilecek klorofenollere dönüşmemesi, düşük ve yüksek pH değerlerinde bakteri fungus, alg ve biofilmlere karşı etkili olması, kloramin ve trihalomentanların (THMs) oluşumuna neden olabilecek bazı maddelerle ve amonyakla reaksiyona girmemesi gibi özelliklere sahiptir. Ayrıca Klordioksit, su kaynaklı parazitlerden klora dayanıklı Giardia ve Cryptosporidium’a karşı da etkili bir maddedir.


Büyükbaş ve Küçükbaş Hayvanlarda

 

Organik bulaşmayı önler

Askıda katı madde oluşmaz

Dezenfeksiyon yan ürünleri oluşmaz

Hayvanlar ve hayvansal gıdalar için olumsuz bir etkisi yoktur

Hayvanların içme suyunun dezenfeksiyonunu sağlar

Kullanım suyu hatlarının dezenfeksiyonunda, Biyofilmi yok eder, oluşumunu engeller

CIP temizliğinde kullanıma uygundur

Süt üretim tesislerinde ekipman dezenfeksiyonunda kullanılır

At yetiştiriciliğinde ahır ve ekipmanların dezenfeksiyonu

Atlarda oluşan mantar ve benzeri hastalıklara karşı koruyucu etki eder

Genel yıkama ve hijyen

Kümes Hayvanlarında

Organik bulaşmayı önler

Askıda katı madde oluşmaz

Dezenfeksiyon yan ürünleri oluşmaz

Hayvanlar ve hayvansal gıdalar için olumsuz bir etkisi yoktur

Hayvanların içme suyunun dezenfeksiyonunu sağlar

Kullanım suyu hatlarının dezenfeksiyonunda, Biyofilmi yok eder, oluşumunu engeller

CIP temizliğinde kullanıma uygundur

Ortam ve ekipman Dezenfeksiyonu (Sisleme / püskürtme )

Tavuk karkaslarında Salmonella’yı önler


Su ve Deniz Ürünlerinde

Klordioksit balık üretim havzalarında düşük yoğunlukta çok etkilidir. Klordioksit çok seçici bir oksidandır ve ağırlıklı olarak organik maddelerle reaksiyona girer. Diğer oksidanlarla (hidrojen peroksit, ozon ve klor) karşılaştırıldığında klordioksitin en büyük avantajı, yüksek oksidasyon kapasitesiyle birlikte düşük oksidasyon gücüne de sahip olmasıdır. Yaklaşık 0.04 mg/lt konsantrasyonda bakteri basıncı, suda biyolojik ve su ürünleri yetiştiriciliği üzerinde olumsuz bir etki yapmadan büyük ölçüde azaltılır. 0.1 mg/lt konsantrasyonda amonyak ve nitrit seviyeleri düzenli olarak ölçülmelidir. Daha yüksek konsantrasyonlarda (0,2 mg/lt ila 0,5 mg/lt arasında), ClO2 balıklarda ki bakteri problemlerini önemli ölçüde azaltabilir ve çözebilir.


Canlı veya hasat sonrası balık taşımacılığı suyunda

Su ürünleri işleme tesislerinde, Ürün yıkama sularında

Salmonella ve Listeria mono-cytogenes üzerinde yüksek oranda öldürücü etkiye sahiptir.

Balıklar ve karidesler için püskürtme / daldırma suyunda

CIP temizliğinde ve soğuk hava depolarının dezenfeksiyonunda

Ortam ve ekipman Dezenfeksiyonunda

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

Tüm Kartlara 12 Taksit %100 Güvenli Alışveriş

EFT-Havala Ödemelerde %10 indirim

Garantili Ürün

Filtreler Kullanım Ömrüne Göre 1-2 yıl

Su Arıtma Cihazları 3 Yıl Garantilidir.

Teknik Destek için 7/24 GSM: 0532 558 17 67

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine ücretsiz (Aras) kargo

  • Görüntüleme: 422
  • Ürün Kodu: clo2-sıvı1
  • Stok Durumu: 8

  • Satılan Adet: 12
Kampanya Süresi
  • 50,00TL
  • 30,00TL
  • Vergiler Hariç: 30,00TL
Satın alabilmek için asgari adet: 109

Etiketler: Chemya, Sıvı, Klordioksit, ENDÜSTRİYEL, SİSTEMLER

Ultra Sebil Filtreler ve Özellikleri1. Aşama Filtresi:  5 Micron Kaba Tortu Filtresi:  5 m..
4.130,00TL 3.304,00TL
Vergiler Hariç: 2.800,00TL
Ultra Filtrasyon Sistemleri Aqualine Ultra Filtrasyon SistemleriAÇIKLAMA:Aqualine ultrafiltrasyon ün..
0,00TL
Vergiler Hariç: 0,00TL
Endüstriyel Ozon Jeneratörü TKZ-M SerisiAÇIKLAMA:Ozon gazı oksidasyonu çok yüksek ve bilinen en kuvv..
0,00TL
Vergiler Hariç: 0,00TL
Evsel Tip Ozon Jeneratörü OZ-OTOAraç içi ozon dozaj uygulaması içindir. Havaya uygulanır.Enerji..
0,00TL
Vergiler Hariç: 0,00TL
Mebran çıkışı takılan bir aparattırGörevi ürettiği suyu tanktan geriye dönüp atıktan gitmesini önley..
35,00TL 15,00TL
Vergiler Hariç: 15,00TL
USA PENTEK OMNİPURE VE ALKALİ 6 LI FİLTRE SETİ1. Aşama Filtresi: 5 Micron Kaba Tortu Filtresi: 5 mik..
450,00TL 420,00TL
Vergiler Hariç: 420,00TL
 KLORDİOKSİT;Bilindigi gibi klordioksit dünyada tarımsal alanlarda fusarium, nematod, algler, b..
30,00TL 16,00TL
Vergiler Hariç: 16,00TL
K5633-JJ Omnipure 12 "Coconat Aktif Karbon  FiltresiOmnipure K5633-JJ 2.5 "x 12" T33 Karbon Fil..
110,00TL 60,00TL
Vergiler Hariç: 60,00TL
OMNİPURE SU ARITMA CİHAZI FİLTRELER VE ÖZELLİKLERİ1. Aşama Filtresi: K-2505 ss Omnipure  5 Micr..
500,00TL 315,00TL
Vergiler Hariç: 315,00TL
TOZ FORMDA KLORDİOKSİT;Bilindigi gibi klordioksit dünyada tarımsal alanlarda fusarium, nematod, algl..
375,00TL 250,00TL
Vergiler Hariç: 250,00TL