.
Menu
Sepetim

SIKÇA SORULAN SORULAR

Standart 5 filtreli su arıtma cihazlarında yıllık 3 ön filtre değişir.Kullanıma bağlı 4 filtre de değişebilir.Ana filtreniz (Membran) ise 2-4 yıl arasında değişmektedir.Su tüketiminiz ve gelen şebeke suyuna bağlıdır.
Hafta içi 16:00'a kadar vermiş olduğunuz şiparişler gün içinde yola çıkmaktadır.Cumartesi 13:00'a kadar verdiğiniz siparişler gün içinde yola çıkmaktadır.Aksi takdirdeki saatlerde vermiş olduğunuz siparişler ve pazar günü verilen siparişler ertesi gün kargoya çıkar.
50 TL ve üzeri kargolar ücretsizdir.İstanbul avrupa yakasında ikametgah ediyorsanız montaj ücretsizdir.Aksi halde uzaklık ve bölgeye göre 100-150 TL arası montaj ücreti değişmektedir.
81 İlde servis imkanımız vardır.
Kargonuz 2-3 günde elinize ulaşıyor.
Resmi tatil günlerinde teslimat gerçekleştiremiyoruz.
Su arıtma cihazı takılmadan önce teknik servis su basıncınızı ölçüyor,düşük ise pompa takmanızı tavsiye ediyor, değilse pompa takmanıza gerek yoktur lakin yüksek ise basınç düşürücü takmanız gerekmektedir. 
Tabiki efendim 05325581767 nolu numarayla gerek görüntülü gerek mesajlaşma yoluyla tam destek veriyoruz.
-Su arıtma cihazı fiyatının %10'luk kısmı dış görünüşünden(kasa yapısı),%90'lık kısmı içerisinde kullanılan filtre,tank ve malzeme kalitesinden oluşur.Kaliteli filtrelerin ömürleri daha uzun olur ve suyun içilebilecek en iyi seviyede olmasını sağlar.Su arıtma filtrelerin kalitesiz olması,kısa sürede suyun tadının değişmesi,filtrelerin su kaçırması gibi sonuçlar doğurur.500 TL'lik bir su arıtma cihazının tankı plastik olacağından sağlıksız kanserojen maddedir.Suyun depolanacağı yerin plastik olması ileride suyun kokmasına sebep olur ayrıca plastik tanklar çok kısa sürede patlayabilir ve su kaçırabilirler.UNUTMAYIN! Hiçbir şey sağlığınızdan daha önemli değildir...Sağlıcakla kalın...

 

 

Tarama deneyiminizi ve sitemizin işlevselliğini geliştirmek için çerezleri ve diğer benzer teknolojileri kullanıyoruz.. Gizlilik İlkeleri.