MMS Nedir?

  • MMS Nedir?

MMS, suya girme kabiliyetine sahip eşsiz bir kimyasal oksitleyicidir, hastalıklara neden olan patojenleri öldürür ve kesinlikle başka hiçbir şeye dokunmaz. MMS ayrıca suda ağır metal bileşikleri ve birçok farklı zehirleri de yok eder. Bu benzersiz kabiliyetin sebebi, MMS'in + 95 voltluk bir oksidasyon potansiyeline sahip çok zayıf bir oksitleyici olmasıdır. MMS'in suda yapabileceği tek şey hastalığı öldürmektir. MMS Citric Acid ile aktive edildiğinde, Klor Dioksit olarak bilinen dünyanın en iyi Pathogen Destroyer olur. (ClO2)

Şimdi lütfen bunun bir şekilde klor olduğu konusunda endişelenmeyin. Klordan sonra klora benzediğini bilen sofra tuzu yok. 80 yıl boyunca suyu saflaştırmak için klor dioksit (CIO2) kullanılmıştır ve 80 yıl boyunca stabilize oksijen olarak bilinen sodyum klorit formunda sağlık gıda mağazalarında kimyasal olarak satılmıştır.

Ana mineral çözeltisinden bahsettiğimizde, sodyum kloritten verilen mineral klorür dioksite (CIO2) atıfta bulunuyoruz. Sodyum klorit dünyanın birçok yerinde doğal haliyle bulunur; Ancak normalde onu üretmek için daha ucuzdur. Yine de her durumda bir mineral olarak kabul edilir ve aslında hayvansal veya bitkisel olmayan bir şey mineraldir.

İnsanlarda bilinen patojenlerin, virüslerin, küflerin, parazitlerin ve diğer hastalığa neden olan organizmaların en etkili katili, klor dioksittir (CIO2). Gaz yok, güçlü endüstriyel asit yok, böcek ilacı yok, başka hiçbir kimyasal öldürücü patojenleri klor dioksitten daha iyi değil. Şarbonu bile öldürebilen birkaç şeyden biri.

Klor dioksit (CIO2), hastane zeminleri, kesimhaneleri, su, sebzeler ve çiftlik gıda dağıtıcılarında virüsleri öldüren az bilinen minerallerden biridir (bazıları buna kimyasal olarak adlandırılır, ama aynı zamanda bir mineraldir).

70 yılı aşkın süredir, klorür dioksit (CIO2), yararlı bakterileri öldürmeden su kaynaklarındaki patojenleri öldürmek için kullanılmıştır. Bu eşsiz kimyasal, her tür hastalığa neden olan mikroorganizmaların yok edilmesi söz konusu olduğunda, diğer tüm kimyasallardan ayrılan özelliklere sahiptir.

Neden klor dioksit sadece patojenleri ve zehirleri öldürür? 
Artık patojenlerin neden CIO2'nin yok edebilecekleri olduğunu merak etmelisiniz. CIO2 büyük olasılıkla pek çok şeyi yok edebilir, ancak sudaki yok edebilecek tek şey patojenlerdir. Doğası gereği, bakteriler, küfler, mayalar, mantarlar ve hastalığa neden olan parazitler dahil olmak üzere hemen hemen tüm patojenlerin, klor dioksit ile kolayca oksitlenebilen dış zarlara (kabuklara) sahip olmalarından kaynaklanır.

Kendiniz için yapabileceğiniz testler 
1. Güçlü bir MMS çözümü oluşturun; 1 oz'de 10 damla aktif MMS önereyim. Suyun çoğu dozdan 40 kat daha kuvvetlidir. 
2. Şimdi herhangi bir hassas bitkiye veya çiçeğe veya Çimen'e götürün. Herhangi bir yaprakları veya bitkinin diğer kısımlarına püskürtün. 
En hassas bitkiye zarar vermez. İnsan cildi veya insan organlarının veya hücrelerinden 100 kat daha hassas olan bitkilere zarar veremez. Tabi ki bitkiler insan organizmalarından farklıdır, ama o kadar farklı değildir. Hücreler çok benzer. Bu test en azından klor dioksitin yolundaki her şeyi öldürmediğini kanıtlamaktadır.

Ayrıca bir Clorox almanızı ve bir bitkiye püskürtmenizi de öneriyorum. Öldüğünü göreceksin. Çünkü Clorox içinde klor vardır. Şimdiye kadar klor dioksit hakkında bilgi sahibi olmaya başlamış olmalısınız. Ne öldürdüğü konusunda seçici.

Tedavi sonuçlanmış ve kanıtlanmış Hastalıklar

Apsis 

Asit Reflü 

Akne 

Alerjiler 

Alzheimer 

Anal Fistül 

Hayvanlar 

Anksiyete 

Ek 

Artrit 

Astım 

Sporcunun Ayağı 

Otizm 

Otoimmün Hastalık

Mesane Enfeksiyonu 

Kan Sorunu 

Beyin Kanseri 

Bronşit 

Bruselloz 

Yanıklar 

KKH (Koroner Kalp Hastalığı) 

KOAH (Kronik Obstrüktif Akciğer Hastalığı) 

Kanser 

Candida 

Chikungunya 

Chlamydia 

Kronik Yorgunluk 

Kronik Hastalık 

Dolaşım Sorunları 

Soğuk Yaralar 

Soğuk Algınlığı 

Konjonktivit 

Öksürük 

Ezilme Yaralanması 

Kist 

Sistit 

Demans 

Dang Humması 

Diş Problemleri 

Depresyon 

Diyabet 

Sindirim Sorunları 

Kuru Kafa Derisi 

E Coli 

Egzama (Dermatit) 

Filizler 

Erektil Disfonksiyon 

Göz Sorunları 

Ateş 

Fibromiyalji 

Grip (Grip) 

Gıda Zehirlenmesi 

Mantar Enfeksiyonu 

Safra Kesesi 

Gangren 

Gastrit 

Genital Siğiller 

Giardia 

Glokom 

Sakız Sorunu 

HIV / AIDS 

Saç 

Hashimoto Hastalığı 

Kalp Sorunları 

Ağır Metal Zehirlenmesi 

Hemoroid 

Hepatit 

Herpes 

Yüksek Kan Basıncı 

IBS (İrritabl Bağırsak Sendromu) 

Enfeksiyon 

Uykusuzluk 

Kaşıntı (Kaşıntı) 

Böbrek Problemi 

Lösemi 

Liposarkom 

Karaciğer 

Akciğer Sorunları 

Akciğer Kanseri 

Lupus 

Lyme Hastalığı 

Lenfoma 

MRSA (Staph Enfeksiyonu) 

Bakım 

Sıtma 

Melanom 

Mol Büyüme 

Morgellans 

Multipl Miyelom 

Multipl Skleroz 

Nöropati 

Osteonekroz 

Diğer 

Yumurtalık Kisti 

Ağrı 

Papilloma 

Parazitler 

Parvo 

Dönem Problemi 

Pinguecula 

Pnömoni 

Zehirlenme 

Polikistik Yumurtalık Sendromu 

Prostat Sorunları 

Pseudomonas Aeruginosas 

Sedef Hastalığı 

Solunum Yolu Hastalığı 

Rosacea 

Sarkoidoz 

Uyuz 

Sinüs Problemi 

Cilt Sorunu 

Örümcek Isırığı 

Mide Problemi 

Strep Boğaz 

İnme 

Şişmiş Ayaklar 

Boğaz Sorunları 

Boğaz Kanseri 

Diş Sorunu 

Zehirli Kalıp 

Tümör 

Typhoid Ateş 

UTI (İdrar Yolu Enfeksiyonu) 

Ülseratif Kolit 

Venöz Ülserler 

Viral Enfeksiyonu 

Siğiller 

Yara 

Yorumlar okumak için ling 

 https://mmstestimonials.is/

MMS nedir : 1996 yılında Jim Humble tarafından Sıtma için etkili bir tedavi olarak keşfedildi - ve o zamandan bu yana - çok daha fazlası. MMS daha önce Mucize Mineral Çözümü olarak bilinen M aster M ineral S olution anlamına gelir 

MMS; (NaClO2) Sodyum klorit% 22.4 genellikle bir aktivatör ile birlikte (birkaç damla) karıştırılır 1: 1 oranında (HCI) Hidroklorik asit% 4 ; (ClO2) Klor dioksitin üretilmesi ve daha sonra (20 saniye sonra) su ile seyreltilmesi . Feragatname : Bu sitede açıklanan protokoller Genesis II Kilisesi'nin resmi ayinleridir.Sağlık ve Şifa. Okuyucu, buradaki herhangi bir bilginin kullanıldığı her türlü kullanım için% 100 sorumluluk kabul eder. Lisans : Aksi belirtilmedikçe, bu MMS Testimonials web sitesinde yer alan içerik Creative Commons Attribution-NonCommercial-NoDerivs 3.0 Unported Lisansı kapsamında lisanslanmıştır


Not:Bu sitedeki ürünlerin hiçbiri FDA tarafından ve sağlık Bakanligindan urun konusunda belgesi mevcut değildir.Yanlizca dezenfekte kimyasal izni vardır. değerlendirilmemiştir. Bu sitenin sahipleri, bu sitedeki ürünlerden herhangi birinin, 

herhangi bir durumu veya hastalığı iyileştirecek, önleyecek, teşhis edecek, tedavi edecek veya herhangi bir şekilde hafifleteceği konusunda hiçbir iddiada bulunmaz. 
Bunu yapmak için sadece lisanslı bir doktor yetkilidir.
Bir hastalık veya durumunuz olabileceğinden şüpheleniyorsanız, kalifiye bir doktora danışmalısınız. 
Hiçbir ürün teminatı veya sağlık güvencesi verilmez. Bu web sitesinde bulduğunuz bilgilere güvenmemeniz gerekir. 
Her bireyi kendilerini eğitmeye ve kendi araştırmalarını yapmaya teşvik ediyoruz. 
Bu site latifoglusuaritma.com sitesine bağlantı veren herhangi bir siteden herhangi bir içerikten sorumlu değildir. latifoglusuaritma.com'a bağlanan herhangi bir sitede yapılan iddiaları onaylamıyoruz. mmsdrops.com bağımsız bir yazıcının web sitesindeki herhangi bir içerikten sorumlu tutulabilirYorum

Yorum Yaz

Puan Ver