MMS Nedir?

  • MMS Nedir?

MMS, suya girme kabiliyetine sahip eşsiz bir kimyasal oksitleyicidir, hastalıklara neden olan patojenleri öldürür ve kesinlikle başka hiçbir şeye dokunmaz. MMS ayrıca suda ağır metal bileşikleri ve birçok farklı zehirleri de yok eder. Bu benzersiz kabiliyetin sebebi, MMS'in + 95 voltluk bir oksidasyon potansiyeline sahip çok zayıf bir oksitleyici olmasıdır. MMS'in suda yapabileceği tek şey hastalığı öldürmektir. MMS Citric Acid ile aktive edildiğinde, Klor Dioksit olarak bilinen dünyanın en iyi Pathogen Destroyer olur. (ClO2)

Şimdi lütfen bunun bir şekilde klor olduğu konusunda endişelenmeyin. Klordan sonra klora benzediğini bilen sofra tuzu yok. 80 yıl boyunca suyu saflaştırmak için klor dioksit (CIO2) kullanılmıştır ve 80 yıl boyunca stabilize oksijen olarak bilinen sodyum klorit formunda sağlık gıda mağazalarında kimyasal olarak satılmıştır.

Ana mineral çözeltisinden bahsettiğimizde, sodyum kloritten verilen mineral klorür dioksite (CIO2) atıfta bulunuyoruz. Sodyum klorit dünyanın birçok yerinde doğal haliyle bulunur; Ancak normalde onu üretmek için daha ucuzdur. Yine de her durumda bir mineral olarak kabul edilir ve aslında hayvansal veya bitkisel olmayan bir şey mineraldir.

İnsanlarda bilinen patojenlerin, virüslerin, küflerin, parazitlerin ve diğer hastalığa neden olan organizmaların en etkili katili, klor dioksittir (CIO2). Gaz yok, güçlü endüstriyel asit yok, böcek ilacı yok, başka hiçbir kimyasal öldürücü patojenleri klor dioksitten daha iyi değil. Şarbonu bile öldürebilen birkaç şeyden biri.

Klor dioksit (CIO2), hastane zeminleri, kesimhaneleri, su, sebzeler ve çiftlik gıda dağıtıcılarında virüsleri öldüren az bilinen minerallerden biridir (bazıları buna kimyasal olarak adlandırılır, ama aynı zamanda bir mineraldir).

70 yılı aşkın süredir, klorür dioksit (CIO2), yararlı bakterileri öldürmeden su kaynaklarındaki patojenleri öldürmek için kullanılmıştır. Bu eşsiz kimyasal, her tür hastalığa neden olan mikroorganizmaların yok edilmesi söz konusu olduğunda, diğer tüm kimyasallardan ayrılan özelliklere sahiptir.

Neden klor dioksit sadece patojenleri ve zehirleri öldürür? 
Artık patojenlerin neden CIO2'nin yok edebilecekleri olduğunu merak etmelisiniz. CIO2 büyük olasılıkla pek çok şeyi yok edebilir, ancak sudaki yok edebilecek tek şey patojenlerdir. Doğası gereği, bakteriler, küfler, mayalar, mantarlar ve hastalığa neden olan parazitler dahil olmak üzere hemen hemen tüm patojenlerin, klor dioksit ile kolayca oksitlenebilen dış zarlara (kabuklara) sahip olmalarından kaynaklanır.

Kendiniz için yapabileceğiniz testler 
1. Güçlü bir MMS çözümü oluşturun; 1 oz'de 10 damla aktif MMS önereyim. Suyun çoğu dozdan 40 kat daha kuvvetlidir. 
2. Şimdi herhangi bir hassas bitkiye veya çiçeğe veya Çimen'e götürün. Herhangi bir yaprakları veya bitkinin diğer kısımlarına püskürtün. 
En hassas bitkiye zarar vermez. İnsan cildi veya insan organlarının veya hücrelerinden 100 kat daha hassas olan bitkilere zarar veremez. Tabi ki bitkiler insan organizmalarından farklıdır, ama o kadar farklı değildir. Hücreler çok benzer. Bu test en azından klor dioksitin yolundaki her şeyi öldürmediğini kanıtlamaktadır.

Ayrıca bir Clorox almanızı ve bir bitkiye püskürtmenizi de öneriyorum. Öldüğünü göreceksin. Çünkü Clorox içinde klor vardır. Şimdiye kadar klor dioksit hakkında bilgi sahibi olmaya başlamış olmalısınız. Ne öldürdüğü konusunda seçici.

Not:Bu sitedeki ürünlerin hiçbiri FDA tarafından ve sağlık Bakanligindan urun konusunda belgesi mevcut değildir.Yanlizca dezenfekte kimyasal izni vardır. değerlendirilmemiştir. Bu sitenin sahipleri, bu sitedeki ürünlerden herhangi birinin, 

herhangi bir durumu veya hastalığı iyileştirecek, önleyecek, teşhis edecek, tedavi edecek veya herhangi bir şekilde hafifleteceği konusunda hiçbir iddiada bulunmaz. 
Bunu yapmak için sadece lisanslı bir doktor yetkilidir.
Bir hastalık veya durumunuz olabileceğinden şüpheleniyorsanız, kalifiye bir doktora danışmalısınız. 
Hiçbir ürün teminatı veya sağlık güvencesi verilmez. Bu web sitesinde bulduğunuz bilgilere güvenmemeniz gerekir. 
Her bireyi kendilerini eğitmeye ve kendi araştırmalarını yapmaya teşvik ediyoruz. 
Bu site latifoglusuaritma.com sitesine bağlantı veren herhangi bir siteden herhangi bir içerikten sorumlu değildir. latifoglusuaritma.com'a bağlanan herhangi bir sitede yapılan iddiaları onaylamıyoruz. mmsdrops.com bağımsız bir yazıcının web sitesindeki herhangi bir içerikten sorumlu tutulabilir


Yorum

Yorum Yaz

Puan Ver