Goodtech Kasalı Su arıtma Cihazı

-25% Goodtech Kasalı Su arıtma Cihazı  WATER TREATMENT DEVICES

Hayzek Goodtech Su arıtma Serisi


TEKNİK ÖZELLİKLERİ

FİLTRE (I.Aşama)

Inline – 5 mic. PP Spun

Inline – 5 mic. PP Spun

FİLTRE (II.Aşama)

Inline – GAC Karbon

Inline – GAC Karbon

FİLTRE (III.Aşama)

Inline – CTO Karbon

Inline – CTO Karbon

MEMBRAN (IV.Aşama)

75-80 Gpd. Vontron-Lg

80 Gpd. - Colpex

FİLTRE (Son Aşama)

Post Karbon – Coconut

Post Karbon – Coconut

POMPA

Yok

Yüksek verimli, Sessiz

R.O. TANK

2,2 Galon (8Lt.) – Metal

2,2 Galon (8Lt.) – Metal

MUSLUK  

Lux Musluk

Aç-Kapa Lux Musluk

Yedek Filtreler 6. Filtre Mineral Alkali 7. Filtre Bioseramik Fitre

Hayzek Goodtech Serisi Sisteminde Kullanılan Filtre Teknolojileri:


1. Aşama Filtresi: 5 Micron Kaba Tortu Filtresi: 5 mikron tortu filtre, ters ozmos filtrasyonunun ilk aşamasıdır. 

Filtrasyonun başlangıcında, suda bulunan kaba tortu, kum, mil, çamur gibi maddelerin arıtılmasını sağlayarak ters ozmos membran filtreyi korur ve optimum filtre ömrü sağlar.

Kullanım ömrü 8-12 Aydır. suyun kullanımına göre de değişiklik gösterebilir. 6 ton su kullanıldığında ömrü dolar ve yenisiyle değişmesi gerekmektedir. Filtre boyutu 2,5 inch kalınlıkta 12 inch boyundadır.


2. Aşama Filtresi: Granül Aktif karbon filtresi: Aktif karbon filtre, ters ozmos filtrasyonun ikinci aşamasıdır.

Suyun renk, tat ve koku dengesini düzenler. Kaliteli içme suyunda bulunmaması gereken klor ve diğer kimyasal maddeleri arıtarak membran filtreyi korur ve ters ozmos işleminin kusursuz olarak gerçekleşmesini sağlar.

Kullanım ömrü 8-12 Aydır. suyun kullanımına göre de değişiklik gösterebilir. 6 ton su kullanıldığında ömrü dolar ve yenisiyle değişmesi gerekmektedir.Filtre boyutu 2,5 inch kalınlıkta 12 inch boyundadır. 


 3. Aşama Filtresi: Blok karbon filtresi Karbon blok filtre, ters ozmos filtrasyonun üçüncü aşamasıdır.

Suyun renk, tat ve koku dengesini düzenler. Kaliteli içme suyunda bulunmaması gereken klor ve diğer kimyasal maddeleri arıtarak membran filtreyi korur ve ters ozmos işleminin kusursuz olarak gerçekleşmesini sağlar.

Kullanım ömrü 8-12 Aydır. suyun kullanımına göre de değişiklik gösterebilir. 6 ton su kullanıldığında ömrü dolar ve yenisiyle değişmesi gerekmektedir.Filtre boyutu 2,5 inch kalınlıkta 12 inch boyundadır.


4. Aşama Filtresi: Ters Ozmos membran filtresi Coolpex 80 GPD: Membran filtre, ters ozmos filtrasyonunun dördüncü ve en önemli aşamasıdır.

Membran filtre, ters ozmos işlemini gerçekleştirerek suyun yarı geçirgen zar olan membrandan yüksek basınç yardımı ile geçirilerek suyun nano tortu, partikül, ağır metal, kimyasal, virüs, bakteri, mikro organizma ve kireç gibi maddelerden arıtılmasını sağlar.

İdeal nitelikte içme suyu üretir. Kullanım ömrü 2-6 Yıldır. suyun kullanımına göre de değişiklik gösterebilir. Filtre boyu ve modeli BW60-1812-80


5. Aşama Filtresi Omnipure Gümüş İyonlu İnline Post Karbon Filtre:  Mebran filtreden çıkan su, saflığa yakın olup, içim olarak hamdır.

Birçoğumuz bu suyun tadını beğenmeyiz. Post karbon filtre ile bu hamlıktan çıkar, içimi hoş bir hale gelir. Bir dağ kaynağından çıkan su gibi bir hale ulaşır. Gümüş iyonlar sayesinde bakteri oluşumunu engeller.

Tatlandırıcı post karbon filtre %10 gümüş iyon içerir gümüş iyonlu post karbon bakteri üremesini engelleyerek temiz su elde etmenizi sağlar gümüş iyonlu post karbon filtresinin ana ham maddesi hindistan cevizi ve zeytin çekirdeğinden üretilmektedir.

Gümüş iyonlu tatlandırıcı post karbon filtrenin kullanım ömrü genelde 12-24 ay dır. 5 ton su geçirdiğinde post karbonun süresi dolar ve yenisi ile değişim yapılmalıdır. Değişim süresini geçirmemeniz gereklidir. çünkü su arıtma esnasında su en son bu aşamadan geçtiği için suyun tadını oldukça etkilemektedir.

 6.Aşama Mineral Filtre: Mineralli Su Teknolojisi – Zengin Mineral Seviyesi !
Mineral filtre, ters ozmos yöntemi kullanılan sistemlere ilave olarak eklenebilen bir teknolojidir. Suya mineral ilave ederek yüksek 
oranda mineral içermesini sağlar. Hücrelere zarar veren serbest radikalleri engelleyerek Antioksidan etki yaratır. Metabolizmayı
hızlandırarak enerji sağlar ve dinçleştirir. Vücuttan mineral çalınmasını engelleyerek hücre ve organların korunmasına yardımcı olur.

7.Aşama Detok Bioseramik İnfirared Filtre : Detox Teknolojisi – Toksinleri Yok Eder !


Detox filtre, ters ozmos yöntemi kullanılan sistemlere ilave olarak eklenebilen bir teknolojidir. Vücuttan toksin atılmasını kolaylaştırır
ve aynı zamanda toksin birikimini engeller. Metabolizmayı hızlandırarak kilo vermeye yardımcı olur. Vücutta enerjinin dengeli kullanılmasını
sağlayarak dinç kalmayı sağlar. Toksinlerin atılmasına yardımcı olarak, yorgunluk ve halsizlik gibi problemlerin önüne geçilmesini sağlar. 
Kullanım Ömrü 24 Aydır.

Write a review

Note: HTML is not translated!
    Bad           Good

EFT-Havala Ödemelerde %10 indirim

Garantili Ürün

  • Views: 2416
  • Brand: COOLPEX
  • Product Code: TT 006M
  • Availability: 98

  • Satılan Adet: 286
  • 2,000.00TL
  • 1,500.00TL
  • Ex Tax: 1,500.00TL

Tags: Goodtech, Kasalı, arıtma, Cihazı, WATER, TREATMENT, DEVICES, COOLPEX

Goodtech Pompalı Kasalı Su arıtma Cihazı ..
2,200.00TL 1,700.00TL
Ex Tax: 1,700.00TL
ÜRÜN AÇIKLAMASISağlıklı Su Her An Elinizin Altında!HZ-150P MOTORLU Su arıtma cihazı (Adres..
1,200.00TL
Ex Tax: 1,200.00TL
1/4 Bağlantı 3/8 Hortum vanası..
35.00TL 20.00TL
Ex Tax: 20.00TL
Housing 10inch Su Arıtma Filtre Seti..
450.00TL 360.00TL
Ex Tax: 360.00TL
Pentek Omnipure K2533 5Li Filtre Seti..
350.00TL 250.00TL
Ex Tax: 250.00TL
Uv Teflon Ultraviole Lamba Seti..
350.00TL
Ex Tax: 350.00TL
U.S.A. Ltf Water İnline Filtre Seti..
120.00TL 90.00TL
Ex Tax: 90.00TL
Biocare Antioksidan Alkali Filtre..
400.00TL 220.00TL
Ex Tax: 220.00TL