Menu
Sepetim

Latifoğlu Su Arıtma Blog RSS Besleme

07.28.20 SU ARITMA CİHAZLARINDA FİLTRE YIKAMA PROSEDÜRÜ
admin 0 81
 Almış olduğunuz ürünün sağlıklı çalışabilmesi için aşağıda yazılan yıkama prosedürlerini uygulamanız önemle rica olunur.1-Tank vanası kapatılmalı ve arıtılmış su musluğu açılmalıdır.Pompalı modellerde fiş prize takılmalı ve küresel vana açılmalıdır.Atık hattının gideceği yer, bir gider hattı olmalı ve önü açık, su birikintisi oluşturacak bir yer o..
04.15.20 HİDROJEN AÇISINDAN ZENGİN SUYUN TAKVİYESİ
1 700
HD-50, sinir ve kas sisteminin düzgün çalışması için gerekli olan magnezyum gibi temel minerallere su sağlar.Hidrojen moleküllerine bağlı antioksidan etki, hücreleri bazı hastalıklardan ve hücresel yaşlanmadan sorumlu radikallerden korur.Hidrojen açısından zengin suyun takviyesi, tip 2 diyabetli veya glikoz toleransı bozulmuş hastalarda lipit ve gl..
04.09.20 ENDÜSTRİYEL ATIK SU PROJELENDİRME NEDİR ?
0 121
 ENDÜSTRIYEL ATIK SU ARITMALtf water ltd (bilimsel üretim merkezi) profili suyun koşullandırılması ve endüstriyel işletme atık sularının arıtılmasıdır. Proses zincirleri, su kalitesine ve üretim özelliklerine göre belirlenen gereksinimlere bağlı olarak önemli ölçüde farklılık gösterebilir. https://www.latifoglusuaritma.com/endustriyel-sistemler-saf..
04.09.20 ENDÜSTRİYEL SU ARITMA VE ŞARTLANDIRMA SİSTEMLERİ NEDİR ?
0 85
ENDÜSTRİYEL SU ARITMA SİSTEMLERİYerel arıtma tesislerinin mevcudiyeti ve etkin işletilmesi, sanayi kuruluşları için belirlenmiş bağlayıcı bir yasal gerekliliktir. Atık su arıtımı, yalnızca ekolojik çevresel etkiyi en aza indirgemekle kalmayıp, proses ihtiyaçları için arıtılmış su kullanımı sayesinde önemli maddi varlıklardan tasarruf edilmesini sağ..
04.08.20 FILMTEC MEMBRANIN ORJİNAL OLDUĞUNU NASIL ANLARIZ
0 94
 Sahteciliğe Karşı Çözümler     FilmTec ™ ve TapTec ™ ters osmos filtrelerinizin orijinal olduğundan emin olun200 yılı aşkın bir süredir, DuPont hayatımızı değiştiren keşifler ve bilimsel bilgi birikimi ile eşanlamlı hale geldi ve yol boyunca kendimizi yeniden keşfetti. Daha önce Dow'a ait olan Water Solutions'ın FilmTec ™ ve TapTec ™ ters ozmoz (R..
04.03.20 SU ARITMA ATIK SUYU TASARRUF CİHAZI
0 129
  Turboredüktör sistemiSu tüketiminde belirgin bir azalmaDaha Yüksek PerformansDaha iyi ayırmaDaha hızlı doldurmaKanalizasyona su geri dönüşümünü yarıya indirirken daha hızlı tank dolumuna neden olan dahili bir turboredüktör içerir.Özellikle ağdaki basıncın standart cihazın doğru çalışması için çok düşük olduğu (2,8 bar'ın altında) ve reddedilen su..
03.26.20 YAĞMUR SUYU GERİ KAZANIMI
admin 0 47
Yağmur Suyu Geri KazanımıOrtalama su kullanımımızın% 33'ü duş, lavabo ve banyodan gelmektedir. Yağmur Suyu Geri Dönüşümü, yaşam evlerinden otellere kadar birçok hane ve ticari işletme için doğal bir ortaktır . Yağmur Suyu Geri Kazanım sistemlerimiz aşağıdakileri toplamak için kullanılabilir:El KüvetlerihamamSağanakYağmur suyu geri kazanıldıktan son..
03.26.20 PENTAİR PENTEK TEKNOLOJİ
0 80
AİLENİZE VE EVİNİZE GÜVENEBİLECEĞİNİZ SUAilenizin sağlığı, konforu, koruması ve keyfi için eksiksiz ev çözümleri. Daha iyi tatma sularından, daha yumuşak cilt ve saçlardan, daha temiz çamaşırlardan köpüklü havuz suyu için otomatik enerji tasarruflu sistemlere kadar, sizi ele geçirdik.Evinizin, havuzunuzun ve bahçenizin içinde, dışında ve boyunca en..
03.25.20 SU ARITMA CİHAZI TOPLAMA
admin 0 38
Su Arıtma Cihazını Kendim Nasıl Oluşturabilirim??Adım Adım Su Arıtma Cihazı toplamaBuraya tıklayarak kendi cihazını istediğin kalitede kendin yap....Tercihe Göre 5'li yada 6'lı filtre setiArıtma Musluk Depo (tank)Membran Yuvası Takımı(Membran yuvası+Şatof+Atık kısıtlayıcı+ÇekvalfHatalma Aparatı+Hatalma vanası+3-5 metre hortum+ Kelepçeler ve dirsekl..
03.25.20 COVID-19
admin 0 97
COVID-19 (Yeni Koronavirüs Hastalığı) Nedir?Yeni Koronavirüs (COVID-19), ilk olarak Çin’in Vuhan Eyaleti’nde Aralık ayının sonlarında solunum yolu belirtileri (ateş, öksürük, nefes darlığı) gelişen bir grup hastada yapılan araştırmalar sonucunda 13 Ocak 2020’de tanımlanan bir virüstür.Salgın başlangıçta bu bölgedeki deniz ürünleri ve hayvan pazarın..
03.18.20 GRİ SU
admin 0 57
Greywater nedir? GRİ SU (YAĞMUR SUYU VE DUŞ SUYU GERİ DÖNÜŞÜM)Greywater, kanalizasyon hariç, üretilen herhangi bir evsel atık su olarak tanımlanabilir. Gri su ve atık su (veya kara su) arasındaki temel fark organik yüklemedir. Kanalizasyon, gri suya göre çok daha büyük bir organik yüklemeye sahiptir.Bazı insanlar da mutfak atık suyunu karasu olarak..
11.14.19 NSF NEDİR ?
admin 0 277
NSF nedir?Kâr amacı gütmeyen, sivil toplum kuruluşu olan Kamu Sağlığı ve Güvenliği Şirketi NSF International, halk sağlığı ve güvenliği için standart geliştirme, ürün sertifikasyonu, eğitim ve risk yönetimi konularında dünya lideridir. NSF, 59 yıldan uzun bir süredir halk sağlığı, güvenliği ve çevrenin korunmasına karar vermiştir. Yiyecek, su, ..
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 90 (8 Sayfa)
We use cookies and other similar technologies to improve your browsing experience and the functionality of our site. Privacy Policy.