Menu
Sepetim

Latifoğlu Su Arıtma Blog RSS Besleme

10.20.20 OMURGA SAĞLIĞI İÇİN BOL SU İÇİN
admin 0 11
OMURGA SAĞLIĞI İÇİN DOĞRU DURUŞ VE BOL SU ÖNEMLİ13 öneriyle omurga sağlığı korunabilirFazla kilolardan kurtulun:Her fazla beş kilo bel ağrısı riskini %5 artırır.Sırt çantasına dikkat:Sırt çantası vücut ağırlığınızın %15’ini geçerse bel ağrısına yol açar.Susuz kalmayın:Vücudunuzun %60’ı sudan oluşmaktadır. Susuz kalmak ya da az su tüketmeniz kasları..
10.20.20 OSTEOPOROZ NEDİR ?
admin 0 11
20 Ekim Dünya Osteoporoz Günü-En sık görülen metabolik kemik hastalığı-Osteoporoz nedir: Vücudumuzdaki kemiklerin sertliklerinin azalması, kalitelerinin azalması ve daha zayıf bir hale gelmesine neden olan, tüm iskelet yapımızı etkileyen bir hastalıktır.Osteoporoz hastalığı tüm dünyada 3 kadından birisini ve 50 yaş üzerindeki 5 erkekten birisini et..
09.22.20 AMAZON PRİME
admin 0 170
Amazon Prime Türkiye diziler ve filmler ile ülkeye giriş yaptı! Amazon Prime nedir ve nasıl üye olunur?Amazon Prime Türkiye diziler, filmler ve bazı fırsatlar ile kullanıcıların erişimine açıldı. 19 farklı ülkede halihazırda faaliyetini sürdüren Amazon Prime, Türkiye serüvenine başladığını duyurdu. Aylık 7 lira 90 kuruş gibi bir bedelle üyelik eriş..
09.18.20 SU ARITMA CİHAZI ALIRKEN NELERE DİKKAT ETMELİ !!!
0 63
SU ARITMA CİHAZI ALIRKEN NELERE DİKKAT ETMELİÖn 2 Yada 3 Filtrenin Ne kadar Önemi var?1. Filtre: Spun veya sediment filtre Housing (açık sistem) sistemlerde 1.filtrenin hassas tortu filtresi mutlaka altve üste contalı olmalıdır.Piyasada ekonomik olması açısından genelde contasız tercih edildiğinden mevcut hassas 5 mikron olması gereken filtre %62 t..
09.11.20 LG CHEM MEMBRAN SAHTEKARLIĞI
0 135
LG Chem RO MembranıTers Ozmoz MembranıTescilli nanoteknoloji (TFN) ile yapılan su arıtma filtresi LG Chem , yenilikçi İnce Film Nanokompozit (TFN) teknolojisine dayalı NanoH 2 O ™ deniz suyu ve acı su RO Membranları üretmektedir .Deniz Suyu RO Membranlarımız endüstri lideri tuz reddi (% 99,89) sağlar. Büyük tuzdan arındırma projeleri kazanmada büyü..
07.28.20 SU ARITMA CİHAZLARINDA FİLTRE YIKAMA PROSEDÜRÜ
admin 0 313
 Almış olduğunuz ürünün sağlıklı çalışabilmesi için aşağıda yazılan yıkama prosedürlerini uygulamanız önemle rica olunur.1-Tank vanası kapatılmalı ve arıtılmış su musluğu açılmalıdır.Pompalı modellerde fiş prize takılmalı ve küresel vana açılmalıdır.Atık hattının gideceği yer, bir gider hattı olmalı ve önü açık, su birikintisi oluşturacak bir yer o..
04.09.20 ENDÜSTRİYEL ATIK SU PROJELENDİRME NEDİR ?
04.09.20 ENDÜSTRİYEL SU ARITMA VE ŞARTLANDIRMA SİSTEMLERİ NEDİR ?
0 159
ENDÜSTRİYEL SU ARITMA SİSTEMLERİYerel arıtma tesislerinin mevcudiyeti ve etkin işletilmesi, sanayi kuruluşları için belirlenmiş bağlayıcı bir yasal gerekliliktir. Atık su arıtımı, yalnızca ekolojik çevresel etkiyi en aza indirgemekle kalmayıp, proses ihtiyaçları için arıtılmış su kullanımı sayesinde önemli maddi varlıklardan tasarruf edilmesini sağ..
04.08.20 FILMTEC MEMBRANIN ORJİNAL OLDUĞUNU NASIL ANLARIZ
0 239
 Sahteciliğe Karşı Çözümler     FilmTec ™ ve TapTec ™ ters osmos filtrelerinizin orijinal olduğundan emin olun200 yılı aşkın bir süredir, DuPont hayatımızı değiştiren keşifler ve bilimsel bilgi birikimi ile eşanlamlı hale geldi ve yol boyunca kendimizi yeniden keşfetti. Daha önce Dow'a ait olan Water Solutions'ın FilmTec ™ ve TapTec ™ ters ozmoz (R..
04.03.20 SU ARITMA ATIK SUYU TASARRUF CİHAZI
0 203
  Turboredüktör sistemiSu tüketiminde belirgin bir azalmaDaha Yüksek PerformansDaha iyi ayırmaDaha hızlı doldurmaKanalizasyona su geri dönüşümünü yarıya indirirken daha hızlı tank dolumuna neden olan dahili bir turboredüktör içerir.Özellikle ağdaki basıncın standart cihazın doğru çalışması için çok düşük olduğu (2,8 bar'ın altında) ve reddedilen su..
03.26.20 YAĞMUR SUYU GERİ KAZANIMI
admin 0 77
Yağmur Suyu Geri KazanımıOrtalama su kullanımımızın% 33'ü duş, lavabo ve banyodan gelmektedir. Yağmur Suyu Geri Dönüşümü, yaşam evlerinden otellere kadar birçok hane ve ticari işletme için doğal bir ortaktır . Yağmur Suyu Geri Kazanım sistemlerimiz aşağıdakileri toplamak için kullanılabilir:El KüvetlerihamamSağanakYağmur suyu geri kazanıldıktan son..
03.26.20 PENTAİR PENTEK TEKNOLOJİ
0 134
AİLENİZE VE EVİNİZE GÜVENEBİLECEĞİNİZ SUAilenizin sağlığı, konforu, koruması ve keyfi için eksiksiz ev çözümleri. Daha iyi tatma sularından, daha yumuşak cilt ve saçlardan, daha temiz çamaşırlardan köpüklü havuz suyu için otomatik enerji tasarruflu sistemlere kadar, sizi ele geçirdik.Evinizin, havuzunuzun ve bahçenizin içinde, dışında ve boyunca en..
03.25.20 SU ARITMA CİHAZI TOPLAMA
admin 0 138
Su Arıtma Cihazını Kendim Nasıl Oluşturabilirim??Adım Adım Su Arıtma Cihazı toplamaBuraya tıklayarak kendi cihazını istediğin kalitede kendin yap....Tercihe Göre 5'li yada 6'lı filtre setiArıtma Musluk Depo (tank)Membran Yuvası Takımı(Membran yuvası+Şatof+Atık kısıtlayıcı+ÇekvalfHatalma Aparatı+Hatalma vanası+3-5 metre hortum+ Kelepçeler ve dirsekl..
03.25.20 COVID-19
admin 0 158
COVID-19 (Yeni Koronavirüs Hastalığı) Nedir?Yeni Koronavirüs (COVID-19), ilk olarak Çin’in Vuhan Eyaleti’nde Aralık ayının sonlarında solunum yolu belirtileri (ateş, öksürük, nefes darlığı) gelişen bir grup hastada yapılan araştırmalar sonucunda 13 Ocak 2020’de tanımlanan bir virüstür.Salgın başlangıçta bu bölgedeki deniz ürünleri ve hayvan pazarın..
03.18.20 GRİ SU
admin 0 97
Greywater nedir? GRİ SU (YAĞMUR SUYU VE DUŞ SUYU GERİ DÖNÜŞÜM) Gri su ve atık su (veya kara su) arasındaki temel fark organik yüklemedir. Kanalizasyon, gri suya göre çok daha büyük bir organik yüklemeye sahiptir.Bazı insanlar da mutfak atık suyunu karasu olarak sınıflandırmaktadır, çünkü banyo suyu gibi diğer atık su kaynaklarına göre oldukça yükse..
Gösterilen: 1 ile 15 arası, toplam: 93 (7 Sayfa)
We use cookies and other similar technologies to improve your browsing experience and the functionality of our site. Privacy Policy.