Biocare Antioksidan Alkali Filtre

-45% Biocare Antioksidan Alkali Filtre FİLTRELER VE YEDEK PARÇA

Türkiye'nin Birçok İl ve ilçesinde Servisimiz Vardır.

Mesai Saatlerimiz İçerisinde Bize Aşağıdaki Numaradan Ulaşabilirsiniz.

0850 425 25 58

Biocera Antioksidan Alkali Filtresi“İyi su, vücudumuzdaki zararlı maddeleri % 80'ini çıkararak sağlığımızı iyileştirir .” - [WHO] BIOCERA Antioksidan Alkali Su Filtreleri, temiz ve güvenli Alkali su içmenizi sağlar.

- BIOCERA Antioksidan Alkali Filtresinin Özellikleri

- Hücresel düzeyde asidik atıkları ve toksinleri vücuttan uzaklaştırır.

- Vücuda kalsiyum, potasyum, sodyum ve magnezyum gibi temel mineralleri sağlayarak sağlığınızı iyileştirir ve vücudun metabolizmasını artırır.

- Küçük su kümeleri altıgen sayesinde (51.497 Hz) vücudu 3 kez nemlendirir

- Besin ve mineral emilimini verimli bir şekilde kolaylaştırır.

- Vücudu dengeleyerek rahatlaştırır.

- Zararlı aktif oksijeni (serbest radikaller) ortadan kaldırarak diyabet, kanser, hipertansiyon ve diğer çeşitli hastalıkları önler.

- Su tadı geliştirir

- pH'ı artırır ve ORP'yi düşürür (Ref. ORP = Oksijen İndirgeme Potansiyeli)


Biocera Daha Fazla Bilgi

Filtrasyon ünitelerinin, zararlı kirletici maddelerin çoğunu suyunuzdan uzaklaştırmak için çok uygundur ve klordan çözünmüş organik madde ve bakterilere kadar her şeyi başarıyla filtreleyebilir. Maalesef, çoğu su altı filtreleme ünitesi aynı zamanda suyunuzda çözünen alkali mineralleri de uzaklaştırır ve ayrıca pozitif enerjisini önemli ölçüde azaltır - sizi maksimum emilim için iyi yapılandırılmamış saf, cansız su ile bırakır.


 Satır içi filtre kartuşumuzu alt taraftaki filtrasyon sisteminize takmak, suyunuzu tekrar mineralize etmenize olanak sağlar ve aynı zamanda ince infrared teknolojisini kullanarak yeniden yapılandırmanıza olanak tanır; aktif hidrojen bakımından zengin.


 Turmalin bilyelerinin eklenmesi sayesinde, sıralı filtre kartuşu aynı zamanda altı filtreli ünitenizdeki suyu yeniden yapılandırabilir - moleküllerini altıgen bir düzende düzenleyerek hücrelerinizin emilmesini çok daha kolay hale getirir ve hızı ve verimliliği artırır. vücudunuzu beslemek için kullanılabilir.


 Satır içi kartuşun kendisi 230 mm uzunluğundadır ve mevcut altı filtreli filtrasyon sisteminizin son karbon filtresinden önce yatay olarak yerleştirilebilir. Değişimden önce (ortalama ev için yaklaşık 1 yıl) 6.000 ila 7.000 litre su arıtmak için tasarlanmıştır ve uygun bağlantı parçaları ile birlikte gelir.


Doğal biyoseramiklerin bir kombinasyonunu kullanan sıralı filtre kartuşumuz, çoğu lavabo altı filtrasyon ünitesinin ürettiği inert suyu zenginleştirmenize ve alkalileştirmenize yardımcı olmak için özel olarak tasarlanmıştır. Düzenli olarak filtrelenmiş suyunuzu herkesin çılgına çevirdiği hidrojen bakımından zengin, alkali suyla değiştirmek istiyorsanız , satır içi filtre kartuşu ihtiyacınız olan şeydir.


Bu son derece özel filtre, öncelikle filtreleme işlemi sırasında kaybedilen birçok alkalin mineralini geri ekleyerek çalışır . Bununla birlikte, ayrıca aktif hidrojenin suyunuza salınmasına da yardımcı olur . Dahası, biyoseramik ortam suya moleküler düzeyde aktif olarak yeniden enerji veren ve enerjilendiren uzak kızılötesi teknolojisine sahiptir . 


Satır içi filtre kartuşu pratik olarak herhangi bir lavabo altı filtrasyon ünitesine bağlanabilir ve doğal biyomeramikleri kuvvetlerini kaybetmeye başlamadan önce bir yıl süreyle kullanılabilir.


Biocera filtresinin ürettiği alkali suyun önemli mineraller bakımından zengin olduğu ve çok sayıda yararlı özelliğe sahip olduğu anlaşılan aktive edilmiş hidrojenle doluysa  - gerçekten eski filtrelenmiş suya yapışmak için hiçbir sebep yoktur. 


Alkali Su İçmek Sağlığınızı ve Canlılığınızı Desteklemeye Nasıl Yardımcı Olabilir?

Alkali su içmenin, hem vücudunuzda biriken asitli bileşiklerin birçoğunu parçalayarak ve hem de vücudunuzun iç tampon sistemlerini remineralize etmeye yardımcı olarak, kan ve dokularınızın doğru detoksifikasyonunu teşvik etmeye yardımcı olduğu anlaşılmıştır.


Sağlıklı alkali suyunun, hücresel düzeyde vücudunuzun doğru hidrasyonunu teşvik etmede çok önemli bir rol oynadığı düşünülür ve ayrıca:


• Hücrelerinizin doğru oksijenlenmesini teşvik edin


• Enerji seviyelerinizi iyileştirmeye yardımcı olun


• Vücudunuza çeşitli önemli besinleri metabolize etmek için gereken elektrolitleri sağlayın


• Beyin sisi etkisinin azaltılması ve konsantrasyon seviyelerinin iyileştirilmesi


• Vücudun her yerinde bağışıklık fonksiyonu güçlendirir


Son zamanlarda yayınlanan araştırmalara göre, yüksek ORP'li alkali su, bir dizi zararlı oksijensiz radikalin nötralize edilmesinde önemli bir rol oynayabilir ve alkali suyun içilmesinin, hücrelerin yaşlanma, stresin neden olduğu dejeneratif hasardan korunmasına yardımcı olabileceğine inanılır. Çevre kirliliği.


Alkali su, doğanın amaçladığı - taze, temiz ve saf - sudur. İçme ile ilgili sayısız sağlık yararının yanı sıra, Biocera'nın satır içi filtre kartuşunun ürettiği alkali suyun, büyük ölçüde yüksek mineral içeriğinden dolayı normal filtrelenmiş sudan önemli ölçüde daha iyi tadabildiğini fark edebilirsiniz.

PH Filtreleri


Kuyu suyundaki PH problemleri tipik olarak suyun düşük bir PH'a sahip olması ve asidik olduğu kabul edilir. PH seviyesi 7.0'dan daha düşük olan suyun asitli olduğu kabul edilir. Tipik olarak suyunuz asit olduğunda, suda metalik bir tat ve lavaboda yeşil veya mavi lekelenme olduğunu fark edeceksiniz. Lekelenmeye en çok bakır sıhhi tesisatınızda yiyen suyun neden olduğu lekelenme neden olur. Bu, ev tesisatlarınızda yıllar içinde pahalı bir soruna yol açabilir. Suyun PH'sı kolayca arıtılabilir.


Düşük PH seviyesini düzeltmek için tipik olarak kalsit veya asit nötrleştirici filtre olarak adlandırılanları kullanırız. Kalsit ekleyerek suyu 7.0 ila 7.2 nötr PH'a yükseltebiliriz. Kalsit filtreleri, bir geri yıkama başlığı eklenerek filtrasyon için de kullanılabilir. Bu filtrelerin bakımı çok az. Ortalama olarak yılda bir kez yeni kalsit tekneye eklenmelidir. Bunu kolaylaştırmak için kolay dolum için kubbe deliği olan bir kap monte ediyoruz.


Çözelti bir Asit Nötrleştirici Filtredir

 Bu durum genellikle tek bir asit nötrleştirici filtre ile tedavi edilebilir. Ölçülen birimler, hanehalkı su tüketimi eğilimine göre yenilenme döngülerini izler ve kendiliğinden ayarlar.


Suyunuzun PH'sı hakkında endişeleriniz varsa, yerinde ücretsiz testler yaptığımızdan her zaman bizi arayın.

Zengin Mineralli BIOCERA Antioksidan Hidrojen Alkali Su İçerek Sağlığınızı Koruyun !

 


“Sağlığını yitirdiğinde, her şeyini kaybedersin!”


Kesinlikle doğru! 


Daha mutlu ve daha uzun yaşamak için sağlığımızı korumamız gerekir. Diyetlerimizi iyileştirmemiz, varlıklı alkali maden suyu içmemiz ve her gün egzersiz yapmamız gerekiyor. Ancak her gün bir litre su içmek bir halde bizim için çok zor oldu. Sağlıklı diyetler yemiyoruz yada yeterince egzersiz yapmıyoruz. Ayrıca, ezici çaşama kirliliği, kirli içme malzemeleri, dengesiz asitli rejimler, stres ve daha biroldukça şeyin olduğu bir dünyada yaşıyoruz. Bu özellikler vücudumuzda hastalığa neden olan ve çeşitli hastalıklara neden olan özgür radikalleri geliştirir. BIOCERA Antioksidan Hidrojen Alkali Su , tertipli arıtılmış maden suyu (demineralize su) için muhteşem bir alternatiftir. BIOCERA Antioksidan Hidrojen Alkali Su  , metabolizmanın iyileştirilmesine ve vücuttaki yabancı maddelerin giderilmesine yardımcı olur.


 

Neden   BIOCERA Antioksidan Hidrojen Alkali Su ?

BIOCERA , alkalinpHdengesi suyunukorumak için 1994'ten beri devamlı çalışmaktadır . BIOCERA ürünleri çevre dostudur. BIOCERA Antioksidan Hidrojen Alkali Su filtreleri,40ülkedeyaygın olarak kabul görmekte ve takdiredilmektedir. BIOCERA Antioksidan Hidrojen Alkali Su, detoksifikasyon ajanları olarak işlev gören insan vücudundaki yabancı maddelerin ve toksinlerin hemen hemen yüzde 80'inin ortadan kaldırılmasına destek sağlar. BIOCERA Antioksidan Hidrojen Alkali Su , kalsiyum, potasyum, sodyum, magnezyum ve benzeri şeklinde minerallere sahiptir. Ek olarak, BIOCERA Antioksidan Hidrojen Alkali Su, oksijen azaltma potansiyelini azaltarak kronik hastalıkları önler.


Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

Alt Limitli Tüm Kartlara 3/6/9 Taksit %100 Güvenli Alışveriş

EFT-Havala Ödemelerde %10 indirim

Garantili Ürün

Filtreler Kullanım Ömrüne Göre 1-2 yıl

Su Arıtma Cihazları 3 Yıl Garantilidir.

Teknik Destek için 7/24 GSM: 0532 558 17 67

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine 50£ üzeri ücretsiz (Aras) kargo

  • Görüntüleme: 2018
  • Marka: USA.
  • Ürün Kodu: bio-care
  • Stok Durumu: 2

  • Satılan Adet: 110
Kampanya Süresi
  • 400,00TL
  • 220,00TL
  • Vergiler Hariç: 220,00TL

Etiketler: Biocare, Antioksidan, Alkali, Filtre, FİLTRELER, YEDEK, PARÇA, USA.

USA PENTEK, FİLMTEC, OMNİPURE VE ALKALİ 6 LI FİLTRE SETİ1. Aşama Filtresi: 5 Micron Kaba Tortu Filtr..
450,00TL 420,00TL
Vergiler Hariç: 420,00TL
10'' Housing USA PENTEK 3 LI FİLTRE SETİ1. Aşama Filtresi: Pentek 5 Micron Kaba Tortu Filtresi: 5 mi..
180,00TL 99,00TL
Vergiler Hariç: 99,00TL
USA PENTEK OMNİPURE VE ALKALİ 6 LI FİLTRE SETİ1. Aşama Filtresi: 5 Micron Kaba Tortu Filtresi: 5 mik..
450,00TL 360,00TL
Vergiler Hariç: 360,00TL
Omnipure Su Arıtma Cihazı Teknik Özellikleri·  6 Filitrasyon aşaması içerir·  Mineralli Al..
2.500,00TL 1.800,00TL
Vergiler Hariç: 1.800,00TL
Pentek Serisi Sisteminde Kullanılan Filtre Teknolojileri:1. Aşama Filtresi:Pentek 5MikronTortu ..
120,00TL 90,00TL
Vergiler Hariç: 90,00TL
Lg Chem 80 Gpd MembranNanoH2O™ Membranları Evsel Ters Ozmoz (RO) Membranı LG TWRO-1812 / LG TWRO-201..
120,00TL 80,00TL
Vergiler Hariç: 80,00TL
Cto Coconat Post CarbonMatrikx  Antibakteriyel Nano Gümüş ACT (Ag-Cu-Ti) CTO Tat Filtresi ..
90,00TL 60,00TL
Vergiler Hariç: 60,00TL
Omnipure K5605-JJ 12 "Sediment 5-Mikron Filtre 1/4" QC DüzJJ - 1/4 "QC Sediment Filtreleri - Om..
120,00TL 60,00TL
Vergiler Hariç: 60,00TL
K5615-JJ Q Omnipure 12 "Karbon Blok Sıralı Filtre, Kist ve Kurşun AzaltmaK5615-JJ Q Omnipure  2..
120,00TL 60,00TL
Vergiler Hariç: 60,00TL
USA PENTEK OMNİPURE K2533 Coconat 5 Li FİLTRE SETİ1. Aşama Filtresi:Pentek 5 Micron Kaba Tortu Filtr..
350,00TL 250,00TL
Vergiler Hariç: 250,00TL
Evsel Cihazlarda Bakteri riskine karşı yedek filtre Uv Teflon Ultraviole Lamba SetiLamba, Adapt..
350,00TL
Vergiler Hariç: 350,00TL
Biocera Antioksidan Alkali Filtresi“İyi su, vücudumuzdaki zararlı maddeleri % 80'ini çıkararak sağlı..
400,00TL 220,00TL
Vergiler Hariç: 220,00TL
1/4 Hortum Birleştirici Dirsek Reverse osmosis su sistemleri için Quick 1/4 inchQuick bağlantı Push-..
5,00TL
Vergiler Hariç: 5,00TL