Menu
Sepetim

Bakım Onarım Sözleşme Örneği

 

LTF SU ARITMA MÜH.HİZ.SAN.TİC.LTD.ŞTİ.  YILLIK BAKIM ONARIM SÖZLEŞMESİ

 

                                                                                            İSTANBUL  .. / ... /2020

 

 Bu sözleşme Hayzek Latifoglu Su Arıtma Sistemleri ile aşağıda ünvan ve adresi yazılı müşterimiz arasında   /   / Tarihinden itibaren 12 ay periyodik bakım, onarım karşılığı verilecek, su arıtma servis hizmetleri için düzenlenmiştir.

 

1. İş bu sözleşme, ekteki servis bakım formundaki marka ve modelleri belirtilen su arıtma yedek parça için; düzenli kullanımından doğan su arıtma teknik servis arıza problemlerin yapılması, 6 ayda bir düzenli su arıtma servis bakım hizmeti verilmesi, bütün servis ve işçilik çalışmalarını kapsar.

2. Sözleşmemiz su arıtma teknik servis hizmetimizdir, kesinlikle müşterinin data sorumluluğu kendi tarafından tutulacaktır. Ancak bunun için gerekli eğitim ve destek hizmeti verilecektir.

 

3. İki taraf arasındaki bu su arıtma servis sözleşmesi kurulu olan su arıtma sistemin de bulunan Su Arıtma Filtresi, Reverse Osmosis (R.O) Su Arıtma Cihazı ve soğutucu sebil Sistemini kapsamaktadır.

 

4. Bu su arıtma servisleri İstanbul sınırları için geçerlidir. İstanbul dışında olan su arıtma servis hizmetlerinde konaklama, yol, yemek ücretleri müşteri tarafından karşılanacaktır.

 

5. Müşteri, su arıtma arızalı yedek parçanın değiştirilmesi durumunda su arıtma yedek parça bedelini peşin ödemeyi taahüt eder.

 

6. Bu su arıtma bakım servis sözleşmesi HAYZEK Latifoglu su arıtma’ nın onayı olmadan başka su arıtma firmasına devredemez.

 

7. Bu su arıtma bakım servis sözleşmesi servis süresinin bitiminden 30 gün önce iki taraf yazılı olarak bildirimek suretiyle sözleşmeyi fes edebilir veya süreyi uzatabilirler. Yazılı bulunulmadığı takdirde sözleşme 1 yıl süreyle yeni fiyatlarla yenilenmiş olur.

 

8. Su arıtma 12 ay teknik servis bakım sözleşmesi bedeli 1-2-3-5 filtreler Adet KDV hariç  26TL. 

4filtre ( membran)KDV hariç 120TL dir.

 

9. Olağan dışı doğal afetler veya diğer mücbir sebeplerin ortaya çıkması halinde, mücbir sebeplerin bitimine kadar garanti ve su arıtma servis hizmetlerinden mazur addedilir.

 

10. Su arıtma servis hizmeti servis yerimizde veya kurulu yerde bakım servis hizmetini yapmakla yükümlüdür. Bu su arıtma servis yükümlülüğü Pazartesi saat 9:00 dan Cuma saat 19:00 a kadar olan mesai saatleri içinde geçerlidir. Tüm su arıtma servis çağrılarını yapmak için www.latifoglusuaritma.com arıza bildirim formunu doldurup veya 0212 925 25 58 numaraya arama yapılması durumunda en geç 2 iş günü içinde İstanbul da bulunan servis elemanlarımız tarafından müdahale edilecektir.

 

11. İşbu sözleşme 12 maddeden ibaret olup, İhtilaf vukuunda İstanbul mahkemeleri yetkilidir.

 

12.Aritma cihazı 2 yıl yedek parca ve servis garantili dir. Filtreler garanti kapsamında değildir.

We use cookies and other similar technologies to improve your browsing experience and the functionality of our site. Privacy Policy.